Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin DUOT et elohellist välja saada

Soovitatud postitused

Tervist,

 

Jutt on selline, et tahaks leida kedagi kellega vaikselt elohellist välja ronida. Elo hetkel 818, suht närvi ajab - 4 ranked mängu järjest 2-3 AFK. Skill on olemas aga alati mingi lammas kes asjast aru ei saa

 

Mikker,TS3,Skype kõik on olemas.

 

Level 30 - Westis

Mängin peale suppordi kõike, võin mid/solotop/bot ad carry/jungle teha

 

paar pilti ka siis

 

gpprov.jpg

 

kogproooz.jpg

 

kogpro.jpg

 

kogmaw35.jpg

 

shacosick.jpg

 

suhtheashaz.jpg

 

kassapoiss.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
poh

feedi saad siis ju ikkagi, stackime infiniteid, nii õige ju

 

Kui natukene matemaatikat teha siis BT-d oleks kasulikum stackida kui IE-sid, eeldades et üks IE on olemas ning ka phantom dancer(crit chance on juba üsna kõva) ning alati võib ka minna defensive itemi peale, näiteks guardian angel, ei leia et IE-de stackimine isegi feedi saades kõige mõistlikum on.


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui natukene matemaatikat teha siis BT-d oleks kasulikum stackida kui IE-sid, eeldades et üks IE on olemas ning ka phantom dancer(crit chance on juba üsna kõva) ning alati võib ka minna defensive itemi peale, näiteks guardian angel, ei leia et IE-de stackimine isegi feedi saades kõige mõistlikum on.

 

Rohkem oli mõeldud vist, et IE passive on unique.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Europe west , sama probleem .. tahaks täpselt sama mis sinagi , ingame name mul "BigAzzJoint" .. samuti ELO hetkel täiesti put*is

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nalja teed? Sa võid olla 50 0 ka rankedis, aga ikka võid pähe saada vabalt. Kui su tiim ikka midagi ei taju, siis focusitakse kohe põhi damager maha ja ongi pidu läbi. Rankedi tiimid on naeruväärsed.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole mingit elo helli olemas. Üle 1600 on samamoodi selliseid inimesi kellel on lihtsalt halb mäng. Kunagi võiks ju julguse kokku võtta ja tunnistada, et ei oska nii hästi mängida. Ma olen juba aru saanud, et eriti kõrgemale ma ei jõua kuna ka endal tuleb neid mänge ette, kus feedin, samas järgmine mäng võin tuimalt carryda. Nii palju on neid segavaid faktoreid lihtsalt. Põhiline on muidugi see, et pean mängima constant 150-200 pingiga halva interneti tõttu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rankedis võib üks inimene terve mängu perse keerata. Teadmiseks teile, et alles 1600 elo peal lõppeb elo hell :) . Seal on juba mõistlikumad mängijad ja minimaalselt leavereid ja afkereid. Teil on sinnamaani ikka pikk maa.

 

pole olemas elo helli, sealt kust elost sa edasi ei saa sinna sa ka kuulud, olgu see sis kasvõi 400-500

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pole olemas elo helli, sealt kust elost sa edasi ei saa sinna sa ka kuulud, olgu see sis kasvõi 400-500

 

On olemas,ega see kui ma koguaeg langen mingite afkide ja leaverite pärast või muidu idiootide pärast ei tähenda, et ma ka kuulun sinna.

Enamused need afkerid ja leaverid on siuksed tundlikud pubekad, kes iga väikse asja pärast kohe "afk, bb noobs" "top or afk" jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiksid panna kaotatud ranked game pilte, siis saaks aru, et võrreldes teiste feederitega kui hea oled.

 

Sa võid ju alguses 5/0 skoori teha, aga kui üks vend keerab persse mängu ja 1-2 on neil mõnusalt feeditud ja teised on ka sul kasutud läheb sul ka ju skoor perse kui kõik team fightid kaotate. Pole seal midagi näidatagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa võid ju alguses 5/0 skoori teha, aga kui üks vend keerab persse mängu ja 1-2 on neil mõnusalt feeditud ja teised on ka sul kasutud läheb sul ka ju skoor perse kui kõik team fightid kaotate. Pole seal midagi näidatagi.

 

Ega see päris nii hull asi ka pole, kui ikka oskad siis saad mängud carrytud.

 

Ja elo hell on 1200, sealt tulevad uued sisse kes ei ole ennem rankedi mänginud.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega see päris nii hull asi ka pole, kui ikka oskad siis saad mängud carrytud.

 

Ja elo hell on 1200, sealt tulevad uued sisse kes ei ole ennem rankedi mänginud.

 

Ise olen praegu 1500 elo peal. siingi leidub afkereid ning leavereid. Teiseks päris paljud, kes on siin 1500 peal on täiesti "ajukääbikud". Neile peab kõik ette ütlema mida teha ja mida ei tohi teha, jooksevad igale poole üksinda ja nii kaotavad mänge.

Aga jah, see 1200 on siuke kõige hullem koht, 1300 on ka ikka siuke päris hull ning 1400 peal läheb natuke paremaks.

 

Ning asi on ikka hull. Olen mänginud mänge, kus mul topis on siuke vend kellel on 0/9 skoor 20 mindi peale ja mis sa siis teed kui vastase gp-l on juba mallet, atmas ja wits end. Endal on alles woa vast ning paar asja veel sõltuvalt siis sellest kuidas läheb. Mäng läheb edasi natukene ja gp lihtsalt roamib terve see aeg ja tower diveb teisi lane ning teised laned on ka perses ja mäng ongi läbi. Sellist asja on ikka tihti ainult, et lane on teine tihti.

 

Eriti jube on siis kui vastase ad carry on feeditud ja jookseb sust üle lihtsalt Infinity edge ja phantom danceriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.