Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

pm et kas keegi on ostnud omale sealt läbi panga?

 

kui jah siis plaan endal ka osta aga tuleb mingi fcking error -.-

 

ERROR

 

We apologize, but our store has encountered an error. Please contact us at http://support.leagueoflegends.com/ for additional support.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma probleemi ei tea, aga ma võiksin sulle ise tellida väikse raha eest, nagu vahelttasu eest

 

ja palju on vahelttasu kui tellid 10 euri eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
2 € oleks

 

hmm.. eitea hetkel aga räägin valteriga tundub usaldusväärsem kuna sind ma ei tea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võin ise ka sulle osta käsn, vahelt võtan 2€.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige kindlam on jah lisada West serveris Valter või võtta temaga league.planet.ee's ühendust. Ta teeb tasuta ja usaldusväärne ka. Ise olen ka muidu teinud inimestele aga hetkel vist kahjuks ei saa enam, kuna SEBi virtuaalne krediitkaardil lõppes kehtivus paar päeva tagasi ja ilma asjata ei hakka uut tegema hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hmm.. eitea hetkel aga räägin valteriga tundub usaldusväärsem kuna sind ma ei tea :D

 

K2ska, kui soovid osta siis võtan 1,5€ vahelt :) Mind peaksid ikka usaldama juh?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.