Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Varas rspromill@hotmail.com/S....k/NEWSTART

Soovitatud postitused

Täna päeval tahtis osta 65m, kuna ma olen taga varem tehinguid teinud korduvalt käisin ette, oli väga kiire ja palusin ka väikest teenet, et aitaks 100m teisele accile üle kanda. Niipea kui raha ära andsin oli mees kadunud.

rspromill.png

//Kuna ta on iga kord varem ära maksnud ei vaevunud raha ära oodata, oma lollus.

//Maksis osa ära(65m), 100m kohta ei öelnud midagi ja läks offline nagu oleks kõik korras ilma midagi ütlemata.

 

//KORRAS

Muudetud liikme rename'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

maksin ära tehingus kokkulepitud summa. Sealt edasisine oli in-game teema ja eeldan, et meil pole rohkem millestki rääkia. niimoodi võime me kõik kordamööda tulla kurtma kuidas keegi täringutega scammis või lure tegi. eristan selget piiri mängu ja rwt vahel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis luremine ja dicemine siia puutub? See ei pruukinud olla äri. Aga mina leian, et sellise mõttemaailmaga inimene ei tohiks siin foorumis äri teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

OT:

 

rename, tõmba "XP Mode" microsofti lehe pealt, saad samast arvutist mitme acciga logida, et selline jama ei korduks teinekord...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kus on ültse proof et sa andsid sellele kutile 100m, ma võin ka öelda et tahtsin devil rait'iga teha ühe acci pealt teisele trademist, andsin 2bil ära ja siis logis ta välja...

make's no sence

 

Loe ta vastus paar korda, äkki siis saad aru, et ta tunnistas, et ta varastas talt 100m

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Newstart 24h aega see summa tagasi maksta, vastasel juhul banned ning petiste listis,


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.