Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kui YEPil võlad tasutud äkki siis ban?

Soovitatud postitused

VIP

No bänni pole ju mõtet panna, sest kahjud on korvatud- väga silmakirjalik oleks seda nüüd teha. Eeskujuliku embleem võiks küll kaduda.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis teil viga on?

 

ta laenas raha, mitte ei varastanud, see kes laenu annab teab seda riski, et laenuvõtja ei pruugi kohe raha tagasi maksta, kuna miks ta muidu laenu tahab võtta.

Ta pole kedagi scamminud.

 

Teema algataja võiks siit banni saada, kuna ta on 101% ban evader.

Muudetud liikme Marrk'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eeskujulik ta kohe kindlasti enam pole !


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei osanud kohta leida kuhu teema teha...

Kui nüüd Yepil on võlad tasutud siis võiks ju banni vista...pole vaja karta, et siis inimesed ilma jätaks....

Ma usun, et see oleks kõigile õpetuseks...

 

Arvestades mitmes kasutaja see sul on, arvestades su minevikku siin foorumis ja arvestades, palju sa prahti toodad, siis võiks sinu ka ära bannida.

 

Ma ei hakka omakohut mõistma, aga ta lubas maksta tagasi eurides, maksis hoopis RSGPs, mille tõttu ma sain lubatust üpris korralikult väiksema summa tagasi(rsgp hind on märkimisväärselt langenud).

 

500m laenasid, 750m said tagasi, vahepeal tõusis gp hind 0.05-0.1€/m. Seleta mulle ära, kuidas sa kahjumit said?

 

Sellised teemad võiks tegemata jätta, kui vend on summad tagasi maksnud. Mis puudutab embleemi, siis selleks ei pea teemat tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.