Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

ta thread on siin http://www.vahvel.net/showthread.php?144675-M-104-10-Turmoil-Zerker-Fully-Quested-Chaotics-Ardy-Cloak-3-amp-Fire-Cape-!&p=2077798#post2077798

Andsin talle 25m zerk eest et pärast veel 50m maksta ja 2 päeva pärast lasi yle.

 

siin on screenid msninst ja tradest.

Banhammer that fking lowlife ok?

 

rtrrtw.jpg

 

 

rrrrrrrv.jpg

 

 

trrrrrr.jpg

 

 

ttttttts.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult ma recoverisin tagasi selle kuna ma avastasin, et sa oled gamerzplaneti.net või mis iganes see oli banned.Ei hakkand riskima,et mängid mu kasutajaga... teed omale pkides raha jms ja lõpuks kui üle viskab siis ei maksagi ülejäänd raha ära .Selle aja peale kaotad dungeoneering itemid ära?..teed äkki def leveleid või mida iganes..mille tõttu kaotaks mu kasutaja oluliselt oma väärtust ja tundub et mul oli õigus sest sa ütlesid mulle et müüsid kõik itemid maha ja kraapisid kuidagimoodi 45M kokku kuigi screenshotidest on näha et sa oleks võinud vabalt kogu summa kasutaja eest ära maksta ja oleks veel ülegi jäänud,nii et arvatavasti see sul plaanis oligi.

Screenshotidest jätsid muidugi selle info välja nagu näha.

Muudetud liikme olts'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

lol? ma ytlesin sule et mul endal kah rsgp vaja remember? Ja ma sain banni selle eest et ma hakkasin täiega modele vastu sest ta bannis lambist yhe tyybi ära kelle vastu polnud isegi report tehtud.

 

Ja tahaks oma 25m tagasi saada mille sa rotti lasid.

 

või siis anna kasutaja tagasi.

mis siis oleks saanud kui ma selle eile member oleks teinud? vaevalt sa kinni oleks maksnud.

Ja mul pole rohkem proof vajak ui et minge vaadake d2jsp-sse username sas_lol

Muudetud liikme daury'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

maksa 50M ka ära ja saad kasutaja tagasi siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna olts võttis kasutaja tagasi, ET tema arvas et ta teeb selle kasutajaga midagi, siis on see ikka oltsi viga.

Ise sa olid nii nõus et see raha hetkel ja teinepool pärast. Ehk siis taganesid kokkulepitud asjades ja kõige õigem oleks see 25m tagasi maksta, kuna vaevalt keegi enam seda kasutajat tahab. Seda on ka loll arvata et ta ostab kasutaja, teeb p2p , transfereb raha sinnapeale et minna pkima, siis pkib oma 25m tagasi, teeb sulle def leveli ja dropib dungeoneering itemd?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma küll ei puutu asjasse, aga kuidas daury kavatseb kaotatud itemite eest tasuda? Kui olks nüüd 25m maksaks, oleks daury käes andmed(eeldades, et olks andis andmed) ja olksi kontolt on läinud chaotic esemed, mis ta üleval pool mainis. Nii moodi jääks kannatajaks ju täiesti olks. Alati ei ole konto müüad kõiges süüdi, nad võivad samamoodi ohvrid olla, aga nendega siis ei arvestata? Just saying..


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Plaanis oligi 25M tagasi maksta,aga sa ütlesid mulle et sa jätad sellest 45-st millist 20 endale...nii et sa ikkagi valetasid,ära aja mingit paska siin,olen üsna kindel et su plaan oli üle lasta mind muidu sa oleks kohe ära maksnud raha ja oleks sul omale ka jäänd midagi..nii et ei kahetse et tagasi võtsin...annan sulle msnis teada 25M asjus.

 

Kuna olts võttis kasutaja tagasi, ET tema arvas et ta teeb selle kasutajaga midagi, siis on see ikka oltsi viga.

Ise sa olid nii nõus et see raha hetkel ja teinepool pärast. Ehk siis taganesid kokkulepitud asjades ja kõige õigem oleks see 25m tagasi maksta, kuna vaevalt keegi enam seda kasutajat tahab. Seda on ka loll arvata et ta ostab kasutaja, teeb p2p , transfereb raha sinnapeale et minna pkima, siis pkib oma 25m tagasi, teeb sulle def leveli ja dropib dungeoneering itemd?

 

mitte et see sinu asi oleks aga, ma olin nõus enne seda kui ma avastasin et ta on ühes teises blackmarket saidil banned ja tegelikult seda pole loll arvata sest mulle on varemgi nii tehtud.

 

maksa 50M ka ära ja saad kasutaja tagasi siis?

 

see ka võimalus muidugi.

Muudetud liikme olts'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah aga me eriti oma õiguse mõistmist ei poolda, hetkel sina lasid ta üle 25m-ga.

 

Kui sa tõmbasid kasutaja tagasi, midagi seal kadunud pole, ainult sellepärast, et ta teises foorumis banned siis maksa see 25m sellele isikule kelle ta scammis seal.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

ei oleks andmed ju? ta andis ainult parooli ja kasutaja nime.....

 

oops ta peab 26m maksma...screenil on 26 lol.

Ja ma hui annaks talle 50m juurde kui ta juba recoveris.parem kartta kui kahetseda.

Muudetud liikme daury'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei oleks andmed ju? ta andis ainult parooli ja kasutaja nime.....

 

oops ta peab 26m maksma...screenil on 26 lol.

Ja ma hui annaks talle 50m juurde kui ta juba recoveris.parem kartta kui kahetseda.

 

yeee,igaljuhul..sain teise ostja kasutajale 100M eest..niipea kui maha ära müün saad oma 26M tagasi.

 

Jah aga me eriti oma õiguse mõistmist ei poolda, hetkel sina lasid ta üle 25m-ga.

 

Kui sa tõmbasid kasutaja tagasi, midagi seal kadunud pole, ainult sellepärast, et ta teises foorumis banned siis maksa see 25m sellele isikule kelle ta scammis seal.

nja,ei viitsi taga ajada seda isikut...maksan talle lihtsalt tagasi selle 26M ja muide ta hoidub oma banist hetkel selle 'daury' kasutajaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
yeee,igaljuhul..sain teise ostja kasutajale 100M eest..niipea kui maha ära müün saad oma 26M tagasi.

 

 

nja,ei viitsi taga ajada seda isikut...maksan talle lihtsalt tagasi selle 26M ja muide ta hoidub oma banist hetkel selle 'daury' kasutajaga.

 

Ma olen kursis sellega, ta saab uuesti banni kui sa oled ära maksnud.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol miks ma uuesti banni saan? x.x

ma pole siin foorumis kedagi scaminud....

 

ja üleültse miks ma ootama pean kui sa kasutaja maha myyd? lihtsalt anna see 26m tagasi mis su käes on.

 

Peaksid väga hästi teadma, et müüsin maha selle 26M..või sul tõesti nii si*t mälu?

Ise ma enam RS-i ei mängi nii et ainuke võimalus ongi see kasutaja maha müüa,homme peaksid oma 26M kätte saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.