Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

"Raoul Duke" las maksab mõnele foorumis võlad ära ja proovib nüüd petta ka veel.

Soovitatud postitused

Mida see vend omast arust veel siin foorumis unbanned teeb?

Selgelt tehtud teema kus ta maksab oma võlgu pikka aega ainult sõnadega, oleks aeg juba talle ban peale keerata kuna ta pole vahvlis mõnele võlgu tasunud ning nüüd proovib meeleheitlikult petta inimesi, kuule Raul saame e. kokku näitad kui tegija vend sa oled oma fake tehingutega?

 

Mind proovis petta igastahes. Võin leppida, et vennal pole praegu 10€'gi hinge taga.

 

Kokkuvõttes, las moded natuke püüavad lugeda kes kellele võlgu on kuna see vend ajab juba täiega närvi, teist korda proovib mind lutsida. Alguses mingi teise msn'ga.

http://www.upload.ee/image/2198395/kkkkkkk.PNG

 

EDIT: nüüd viskas mulle kena neg teh. kuna ma ei lasknud ennast scammida.

Raul sa võta arvesse, et mendid keeravad sulle ära kui sa vahele jääd nii. Pole raske võtta politseinikul IP ning see edastada Eesti interneti koondisesse ja sealt sinu interneti omaniku nimi ning aadress välja võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On tõesti vaja kahte teemad teha w?Oleksid võinud panna teise teemase sellel sama juttu ja oleks olnud kõik.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida see vend omast arust veel siin foorumis unbanned teeb?

Selgelt tehtud teema kus ta maksab oma võlgu pikka aega ainult sõnadega, oleks aeg juba talle ban peale keerata kuna ta pole vahvlis mõnele võlgu tasunud ning nüüd proovib meeleheitlikult petta inimesi, kuule Raul saame e. kokku näitad kui tegija vend sa oled oma fake tehingutega?

 

Mind proovis petta igastahes. Võin leppida, et vennal pole praegu 10€'gi hinge taga.

 

Kokkuvõttes, las moded natuke püüavad lugeda kes kellele võlgu on kuna see vend ajab juba täiega närvi, teist korda proovib mind lutsida. Alguses mingi teise msn'ga.

http://www.upload.ee/image/2198395/kkkkkkk.PNG

 

EDIT: nüüd viskas mulle kena neg teh. kuna ma ei lasknud ennast scammida.

Raul sa võta arvesse, et mendid keeravad sulle ära kui sa vahele jääd nii. Pole raske võtta politseinikul IP ning see edastada Eesti interneti koondisesse ja sealt sinu interneti omaniku nimi ning aadress välja võtta.

Irw kust otsast ta banned olema peaks? Tal ei ole fake tehingud esiteks, ja teiseks mitte miski ei viita siin sellele, et ta sind petnud oleks või petta tahtnud oleks.

See kus ta sinult ette küsib ei tähenda seda, et ta scammida sind tahtis. Tal on üle 5x rohkem tehinguid kui sul, ilmselgelt küsib ette. Täiesti segi peab inimene end sittunud olema kui sulle ette käia.

 

Case closed.

 

E:// Aa ta ongi banned. Su teema on mõttetus nkn.

Muudetud liikme Dumby'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.