Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ostin tema k2est 17 - ndal 29 USD, aga on lubanud iga p2ev 2ra maksta aga seda ei ole veel juhtunud ja igakjuhuks teen teema 6htkus panen proofi. :confused:

R22gib k2ll , et maksab ja ei tasuks talle banni panna kuna ma soovin ikka oma usd aga lihtsalt hoiatuseks tegin.

Muudetud liikme evolver'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Raoul Duke

Palun rahune maha küll ma ära maksan, mina ei teadnud et paypal trikke tegema hakkab. Küll sa saad oma rahad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

EI ole ja ei ole vastanud ka mitte kui midagi , kontakti temaga ei saa , ta v2ldib mind ja v6lga.

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?144940-O-100m-Swedbank-SEB/page2

Ta peaks t6esti banni saama ise oli mulle 5 p2eva sees aga ostab 45 euri eest mille.

Muudetud liikme evolver'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

5 päeva on möödas praktiliselt, aega on olnud küll ja küll, tavaliselt antakse 24h kui sedagi, ega ta vist enne liigutama ei hakka, kui banned saab. esialgu banned, tagasi maksad/maksab siis vaatame edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.