Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline K3nX

Scammer

Soovitatud postitused

Külaline K3nX

Nii siis ostsin kuskil 3 kuud tagasi MC kasutaja,

tema väitel "E-Mail" oli mingi suvaline ning pidi ta vana hea sõbra olema.

Ning nüüdseks on see kasutaja tagasi tõmmatud.

"Sandro Malleus" Pidi olema väidetavalt tema vend.

Ning jah, ootan raha tagasi.

indroo@live.com oli siit ta MSN.

Lubas ,et tagasi ei tõmba ,et ei teagi mis email see on aga jah nii see asi läks.

Kui saan siis otsin ka ülekandest pildi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palun jah lisa kasutajanimi ka siia ning proof, et saaksime ka bannida, kui probleemi ei lahenda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

dafuq, indro küll ei scammiks. Võtan ühendust indroga ja lasen tal asja ära klaarida.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kasutajanimi : bluegen

 

Untitled.png

Ülekande pilti ei leidnud kuid v6tsin v2ljav6ttest.

Muudetud liikme K3nX'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lol, minul pole mitte mingit pistmist praegu sellega, et sa oled selle kasutaja ära kaotanud.

Mina sain kuskil pool aastat tagasi selle kasutaja inimese käest nimega typhome kes mängib minecrafti.

Siis kasutasin umbes 2 kuud ja siis müüsin sulle maha, mul pole õrna aimugi kuidas seda kasutajat ma üldse tagasi saaksin võtta, niiet aitäh lükka see teema delete alla ja otsi süüdlast kuskilt enda sõpruskonnast kes su nime ja pw-d teab, sest vaevalt, et peale 6 kuud tuleb kellegil tahtmine mc kasutaja tagasi võtta.

 

Ja davaj lükka delete alla see teema pole vaja mingit jama hakata minu kohta siin ajama onju.

Vaja midagi siis äkki räägidki msnis kõigepealt vms. Ma ple mitte sittagi teinud niiet jahh ..

Muudetud liikme indro'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Typhome ehk Prosinec siit foorumist..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See MC kasutaja oli hacked. Sain selle klacen'ilt ja ta ütles, et sai sythe.org foorumist vms ning andsin selle kasutaja edasi indro'le samuti teatades ette, et see on hacked kasutaja. Mina ei vastuta...

 

 

Typhome: Indro, eks. see kellele andsin mc kasutaja "bluegen", mille sain sult. Indro müüs selle maha ja mingi K3nx ostis selle ära ning mc kasutaja tõmmati tagasi

sand_e_r: ok

sand_e_r: aga mina mainisin sulle et hacked

sand_e_r: ja sina ka talle

sand_e_r: seega sina ei vastuta

Typhome: mhm

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX
Author of the topic Postitas

AGA! Indroo ei ytelnd midagi ,et see on hacked v kuskilt saadud nii ,et enne see jama ei l6ppe kui saan ma oma kauba tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jup mina sain selle sythe foorumist ja sain ise ka üle, kuna need olid cracked userid. ning ma mainisin ka procinicule, et see hacked.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ütlesin, et mina pole selle kasutaja omanik ning kui see kasutaja oli mul paar kuud seisnud siis oli arvata, et ei võeta tagasi.

Mina sulle ei hakka küll mingit 4 euri välja võluma mitte millegi eest kahjuks. Pange ban või tehke mis tahate, mina pole midagi tagasi võtnud .

Ja võiksid osa informatsiooni siit ära kustutada või tahate uksetaha tulla :)?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

võta vähemalt sandro malleus nimi siit ära siis ja kirjuta kõigile eesti nolaritele, et indro ei anna sulle 4 euri mingi mõttetu acci eest. Pange ban ära ja olge õnnelikud, võite uksetaha ka tulla kui seda 4 euri väga vaja ehk siis vb leian rahakoti vahelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Still waiting for mah €€

 

Sa nagu oskad lugeda ka?

 

võta vähemalt sandro malleus nimi siit ära siis ja kirjuta kõigile eesti nolaritele, et indro ei anna sulle 4 euri mingi mõttetu acci eest. Pange ban ära ja olge õnnelikud, võite uksetaha ka tulla kui seda 4 euri väga vaja ehk siis vb leian rahakoti vahelt.

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Indro, sina vastutad müügi eest. Kui kasutaja scammed, pead raha tagasi maksma. Aga nagu näha, siis sa ei tee seda. Banned.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.