Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Scammer white k, hoiatus teistele!

Soovitatud postitused

Sellesmõttes, et pikka juttu ei tule. Sain tüübilt scammi. Ostsin kasutaja, tegin p2p. Sama päev kui p2p tegin (13. märts) võttis kasutaja tagasi (kasutaja ostsin 10.mär). Maksin rs millides 20m läks maksma, noh p2p ka juurde 15m, kokku 35m. Kuigi mingil määral olen ise ka süüdi, et ei confirminud emaili ära, alguses jäi see kahe silma vahele aga pärast oli juba hilja. Kahjuks mul ple pilte tõestuseks ja mul msni logi ple kuna mul see ei salvesta seda, kunagi ammu võtsin maha ega pole näinud vajadust/selle pointi, kuigi nüüd tasuks see end ära. Kogu asi hakkas kolmapäeval kui saabusin koju, mõtlesin runni minna ja vot võta näpust, kasutaja locked. Mõtlesin, et mis jura see on, kuna mul polnud eriti varasemat infi ja nii siis sain mingi tohutult kordi denied, rääkisin tüübiga, et kle mis toimub, et kasutaja scammed, tüüp hakkas kohe ajama, et tema pole scamminud vms kuigi mingite lausetega rääkis sisse (kui hästi läheb siis võin need laused isegi saada kuna ma copisin need sõbrale ka), mõtlesin, et ei hakka mingit survet avaldama, et äkki saab kuidagi kasutaja tagasi, siis ta ütles et võib aidata, no ma olin, et miks mitte, väike abikäsi kuluks ära, 10min hiljem mõtlesin vaadata kas kasutaja on unlocked proovides lihtsalt sisse logida. Kasutaja oli unlocked. Küsisin tüübilt said tagasi juba? Ta vastas, et ei kust võtad jne (kusjuures pani mu sõber tähele ka samal ajal, noh natuke hiljem, et kasutaja logis sisse ja siis koheselt välja)...... siis sedasi oli jant paar päeva ja lõpuks ükspäev ütles kui homseks pole acc tagasi siis annab mulle mu raha tagasi (rs millid mille eest ma kasutaja ostsin)

nüüd tüüp pole mitu päeva sisse loginud ju siis lükkas blocki peale. Mõtlesin, et postitan siia siis teema, et anda teada, et mingi scammer liikvel.

 

Kasutaja sisselogimis nimi mida müüs: white k/Mängusisest ei pane kuna võis muuta seda.

Msn: maagia2000@hotmail.com

 

Lõpuks veel niipalju, et tore oleks oma millid tagasi saada aga ma kaldun arvama, et oma millidest võin ma und näha.

 

Kerge vigade parandus, et kasutaja tõmbas hoopis 14.mär üle. Ma vaatasin kalendrist üle :D

Muudetud liikme lehu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.