Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

-Yep võlgu / Võlad tagasi makstud.

Soovitatud postitused

VIP

Tere!

 

Ei tahaks veel teemat teha, kuna ta järjepidevalt lubab tagasi maksta.

Aga teavitaks ikka, et laupäeval 17 märts laenasin -Yep ile 500M rsgp ja ta lubas kas samalpäeval või siis esmaspäeval tagasi maksta, kuna ta ütles et tal pidi siis "moneybookersist" raha tulema.

Kohe algab teisipäev ja raha pole kusagil.

Ta lubas 100% tagasi maksta ja ma tunnen teda juba pikemat aega, siis mõtlesin, et ahh olgu, et annan laenu.

Siis pühapäeval puhtjuhuslikult sattusin ühe tuttavaga rääkima msnis ja ütlesin, et saan varsti 500M rsgp -Yepilt tagasi, siis ta hakkas naerma, et irw? Ta on mulle ka juba 2 nädalat 750M võlgu..

Sellestajast on väga kahtlane tunne sees, et võibolla ta laseb siit jalga ja tahab et ta banni saab, aga see ei lahendaks olukorda, sesuhtes et ma ostsin need millid endale enda isikliku krediit kaartiga ja ca 250€ peaksin ma järgmise kuu alguseks tagasi maksma, muidu koguneb sinna korralik intress.

 

PS! Kes ei ole olukorraga seotud, siis teie palun hoitke oma suumulgud kinni või saate karmi admini / moderaatori kätt tunda!

 

Teema sai tungival nõudmisel tehtud.

 

Pildid siis, et ma ei valeta:

2v2ip.png

2vjdgnp.png

f9pdnp.png

 

 

Siin siis PM, et see on tema:

euk09g.png

 

Siin siis ütlesin talle, et ma tean et ma ei ole ainuke kellele sa võlgu oled ja nüüd ta on vait ja ei vasta midagi..

e39cn.png

 

Siin siis summa mida andsin:

35ibv5h.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Praegu on tema membership ja kulla teemad kinni kuni ta saab selle olukorra lahendatud. Kui sa annad mulle ja kannatanutele hea selgituse ning plaani kuidas sa tasud oma võlad, olen ma nõus tavalise 24h asemel andma sulle nädala aega oma võlgade likvideerimiseks enne kui sind eemaldatakse meie foorumi keskkonnast.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Parem klõps: Vaata pilti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ma tean, siis ta peaks olema rohkem võlgu kui 2-3 inimesele. Ei tule ka alusetult süüdistama, et ta seda on kuid mulle on päris paljud öelnud, ning kui ta ka võlgu võtnud, siis usun seda, kuid see olen kõigest mina. Ei tee siin alusetuid süüdistusi kuid see on minu opinion!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

-Yep, ma ei tahtnud teemat teha, aga Henry palus teha, et saaksid ehk kiiremini selle jama korda ajada.

Sorry.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oli mulle ka võlgu millide eest, kuid maksis tähtajaliselt ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina olen see, kellele ta 750m võlgu on. Kui kellelegi sõnast ei piisa saan ka tõestada. 13. Kuupäevaks lubas ära maksta aga siiamaani iga päev lubab, et täna õhtul ja täna õhtul ... Plaan oli millid maha müüa kui tagasi saan 0,46ea, aga nüüd rsgp hindu vaadates jään ma reaalselt kahjumisse ju tema vea tõttu. Mu arust oleks õige kiiremas korras euridena raha ja 0,45 ea vähemalt tagasi saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina olen see, kellele ta 750m võlgu on. Kui kellelegi sõnast ei piisa saan ka tõestada. 13. Kuupäevaks lubas ära maksta aga siiamaani iga päev lubab, et täna õhtul ja täna õhtul ... Plaan oli millid maha müüa kui tagasi saan 0,46ea, aga nüüd rsgp hindu vaadates jään ma reaalselt kahjumisse ju tema vea tõttu. Mu arust oleks õige kiiremas korras euridena raha ja 0,45 ea vähemalt tagasi saada.

 

Eks vaatab kuidas saab sellega. Aga ise sitasisse ronisin ja ronin välja ka.

 

Aega ja kannantust palun ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ma ei saa aru miks te kõik halvustate teda siin?

 

Kui ta võlgu jaksas võtta küll ta siis saab selle tagasi makstud.

 

4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

28. Märtsini siis aega sul oma võlad tasuda. Vastasel juhul eemaldame su foorumist.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Rahu, las ta maksab vaikselt tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
28. Märtsini siis aega sul oma võlad tasuda. Vastasel juhul eemaldame su foorumist.

 

Ära topi oma nohust nina siia.

 

Rahu, las ta maksab vaikselt tagasi.

 

 

Just :) Aga 28ni siis 28ni.

Muudetud liikme -Yep.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nahka hammer talle:)

Hoia oma arvamused endale selles teemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lubas täna mulle 430M ära maksta, aga pole siiani seda teinud.

20 märtsil oli pannud moneybookersist raha teele enda SEB virtuaal kaarti peale vms ja ta väidab, et pole siiamaani kohale tulnud...

Eile tuli Genius15-ga jutuks, et kui kaua tal läheb aega, et moneybookersist raha kätte saada ja ta ütles, et max 6h~24h, mitte kauem..

23jg60x.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@Marrk Moneybookersist tuleb SEB-ga umbes 2-3 päeva, vähemalt mul. Swediga tuleb koheselt, sest moneybookersil on swedi konto.

 

@kaabakas See mis sa ähvardad siin oma "5% iga päev" see on nagu 10 aastase lapse võla nõudmine. Esiteks sa saad omale selle algse summa, mis laenasid ning Yep ei hakkaks sulle elu sees maksma sulle kui sa tahaksid oma suurt intressi peale sokutama võlale, millele tegelikult sul pole mingit volitust siukest asja teha. Ainult lepinguga on siuke asi võimalik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

-Yep Maksis raha tagasi ja kõik on nüüd korras.

 

 

case-closed-stamp.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.