Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovin nõu/abi.

Soovitatud postitused

VIP

Äkki sööd liiga vähe või mingi vitamiini(de) puudus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Söömine, hmm... Söön korralikult, iga päev vähemalt 2 toidukorda, aga see keharasv ei tõuse lihtsalt.

 

Võta suuremad portsud ning kui sul need käevarred peenikesed on peaksid sa palju vitamiine jne sööma.. Näiteks punast peeti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Söömine, hmm... Söön korralikult, iga päev vähemalt 2 toidukorda, aga see keharasv ei tõuse lihtsalt.

2 toidukorda ainult? Nalja teed? Süüa tuleb korralikult vähemalt 3 korda päevas. Mitmekesine toit ja trenn. Küll ajaga ka kasvad. Ise olin 14.aastaselt ka kont, kuid nüüd normaalkaalus.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei mõtlegi seda, et peab nüüd iga päev viinamarju, banaane ja kalleid mahlasid ja värke näost sisse ajama. Lihtsalt ära igapäev mingit nuudlit endale ainult sisse kugista. Kartul, liha, piim, makaronid, tomat, kurk, riis, sai, leib, porgand, kapasas jne.. võiks nädalas ära tulla. Koolis käid ju? Koolis söö ka korralikult. Ära karda seda, et teised imelikult vaatavad. Söö ikka nii, et kõht on korralikult täis. Mina söön koolis näiteks väga suured kogused. Kõik poisid pugivad kõhud punni vahetunnis. Vahepeal lausa 2 korda päevas koolis söömas... Sööklamutid toovad meile eraldi veel kaussidega sööki juurde- neil ka hea meel kui kellegile nende söögid meeldivad.

Kui võimalik siis joo ikka seda ehedat maapiima, mitte seda tööstuliku jama mida poes müüakse...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei mõtlegi seda, et peab nüüd iga päev viinamarju, banaane ja kalleid mahlasid ja värke näost sisse ajama. Lihtsalt ära igapäev mingit nuudlit endale ainult sisse kugista. Kartul, liha, piim, makaronid, tomat, kurk, riis, sai, leib, porgand, kapasas jne.. võiks nädalas ära tulla. Koolis käid ju? Koolis söö ka korralikult. Ära karda seda, et teised imelikult vaatavad. Söö ikka nii, et kõht on korralikult täis. Mina söön koolis näiteks väga suured kogused. Kõik poisid pugivad kõhud punni vahetunnis. Vahepeal lausa 2 korda päevas koolis söömas... Sööklamutid toovad meile eraldi veel kaussidega sööki juurde- neil ka hea meel kui kellegile nende söögid meeldivad.

Kui võimalik siis joo ikka seda ehedat maapiima, mitte seda tööstuliku jama mida poes müüakse...

Näljane:D


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei mõtlegi seda, et peab nüüd iga päev viinamarju, banaane ja kalleid mahlasid ja värke näost sisse ajama. Lihtsalt ära igapäev mingit nuudlit endale ainult sisse kugista. Kartul, liha, piim, makaronid, tomat, kurk, riis, sai, leib, porgand, kapasas jne.. võiks nädalas ära tulla. Koolis käid ju? Koolis söö ka korralikult. Ära karda seda, et teised imelikult vaatavad. Söö ikka nii, et kõht on korralikult täis. Mina söön koolis näiteks väga suured kogused. Kõik poisid pugivad kõhud punni vahetunnis. Vahepeal lausa 2 korda päevas koolis söömas... Sööklamutid toovad meile eraldi veel kaussidega sööki juurde- neil ka hea meel kui kellegile nende söögid meeldivad.

Kui võimalik siis joo ikka seda ehedat maapiima, mitte seda tööstuliku jama mida poes müüakse...

Õige, mul täpselt sama asi, ise söön lõunas 2x praadi. Ja õhtul trenn peale. Aga et aidata , siis mine käi jooksmas, või tee koduste vahenditega trenni. Kätekõverdused, võtad väikse venna/õe õlgadele , teed kükke nendega. Mida iganes, ole loominguline. Harjutusi on väga väga palju mida teha.


image.php?u=11369&dateline=1307203243&type=profile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sööö ja jooooooooooo :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kartulipuder koos okastraadiga.

 

reaalselt kui sul midagi tarka öelda pole pane oma pudrulõug kinni.

 

 

 

Jah, nagu eelnevalt mainitud kala, liha ja rohelist. Joogiks vesi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei mõtlegi seda, et peab nüüd iga päev viinamarju, banaane ja kalleid mahlasid ja värke näost sisse ajama. Lihtsalt ära igapäev mingit nuudlit endale ainult sisse kugista. Kartul, liha, piim, makaronid, tomat, kurk, riis, sai, leib, porgand, kapasas jne.. võiks nädalas ära tulla. Koolis käid ju? Koolis söö ka korralikult. Ära karda seda, et teised imelikult vaatavad. Söö ikka nii, et kõht on korralikult täis. Mina söön koolis näiteks väga suured kogused. Kõik poisid pugivad kõhud punni vahetunnis. Vahepeal lausa 2 korda päevas koolis söömas... Sööklamutid toovad meile eraldi veel kaussidega sööki juurde- neil ka hea meel kui kellegile nende söögid meeldivad.

Kui võimalik siis joo ikka seda ehedat maapiima, mitte seda tööstuliku jama mida poes müüakse...

word.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.