Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Eile tegin teema, et otsin fire cape orja ning lisas mingi aeg hiljem mind 1 inimene kes väitis, et ta on gta^^, ma ei viitsinud isegi minna vahvlisse uurima palju tal tehinguid on kuid ma küsisin talt pm'i, et ta saadaks oma msni mulle.

Käisin siis vahvlis vaatasin selle PM üle ning msn klappis (theoddpro@hotmail.com) kuid nägin ka siis, et ta negatiivseid tehinguid 2 tk ning ütlesin ärist lahti.

 

Täna logisin msni vaatan mingi uus imelik vend on mind lisanud keda ma ei tea ja ise pole lisanud (illusion888@hotmail.com) ja küsisin kes ta on ning vastas mulle, et on gta^^.

Asi kiskus vähe imelikuks kuna juba 2 inimest on tahtnud gta^^ olla. Uskuda ei taha, et keegi tahaks olla 2 neg. tehinguga kasutaja ka siin vahvlis kuid siiski ma pakun arvama, et ta proovis scammida mingi teise msni alt (theoddpro@hotmail.com) mille ta saatis eile mulle PM'is.

Nüüdseks ta ajab mingi alari_kingu@hotmail.com or whatever inimese peale kuigi ta saatnud läbi oma kasutaja PM mulle.

 

Lisan siis kohe pilte ei hakka juttu pikemaks kerima vaid Staff decides.

 

 

r1.PNG

r2.PNG

r3.PNG

irvvv.PNG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Alari kingu käest sain isegi kunagi üle vist


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Alari kingu käest sain isegi kunagi üle vist

 

Nojah aga alari kingu ei puutu hetkel üldse asjasse ja ma ei tea kes ta ongi, asi puutub otse kasutaja gta^^ kohta.

Tema vastutab oma vahvel.net konto eest ning peab saama ka banned kuna tegu siiski scammeriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutaja gta pole sind petnud ning nende piltide järgi ei saa teda bannida.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kasutaja gta pole sind petnud ning nende piltide järgi ei saa teda bannida.

Pange oma ajud tööle ükskord ja kontrollige petiste liste. Alari Kingu on pettur juba aastaid olnud.

 

Banned.

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.