Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer okasroosike5@hotmail.com forum okasroosike5

Soovitatud postitused

teatan scammerist okasroosike5st, kelle käest ostsin Rs kasutaja logimise nimega tike tike

KÕikk läks alguses hästi, aga nädal aega hiljem oli siis esimene tagasivõtmine, siis vaatasin neid recovereid mis ta mulle saatis peale ostu. Proovisin neid kasutada. Seejärel natuke aja pärast tuleb jagexilt kiri: your Appeal was Denied for your jagex account, vaatasin, et mis asja denied? tuli välja et esimesed paroolid samuti valed. Ja siis mingid päevad hiljem andis ta mulle veel 3 varasemat parooli, aga tee mis tahad ikka valed. Ja seepärast sai account locki, kuna arvati, et seek onto oli varastatud. Siis ta ütles, et unlockib selle konto. Ja hiljem oligi konto unlocked. Minu andmedo lid valed ja nüüd ta pole ka msni enam ilmunud ja raha pole ta ka tagasi maksnud. Mul on ka pildid olemas arvutis. vajadusel lisan need siia juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.