Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesti Eliit Roleplay [ www.eeliit.eu ]

Soovitatud postitused

Informatsioon

Koduleht: http://www.eeliit.eu

UCP: Puudub hetkel .

Map: San Fierro

Slot: x/50

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Eesti Eliit Roleplay on taas avatud ja töötab.Inimesi meil käib, foorum on korras.Foorum on endiselt veel arendamisel.

Meie adminstratiiv on sõbralik.Me ei väida,et oleme 5+ aTiim, kuid me abistame teid, kui teil abi on vaja, ning me oleme sõbralikud.

Meie mängijaskond on ka sõbralik, ning võtaksime teid meeleldi omale mängima.Ootame teid !

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Meie arendajad teevad GM'i aina paremaks ja paremaks, et meil oleks hea RP'da, ning mängida.

Kõiksugused ideed mis teil on, võite meile foorumis anda teada, ning võtame arutlusse !

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Serveris on meil hetkel legaalsed grupeeringud järgmised:

SFPD

Päästeamet

Transpordiamet

Talunikud

 

Võimalus on teil teha ka oma illegaalne grupeering, kui te seda soovite.Võite pidada administraatoriga nõu, tegutsete mõni nädal, teete korraliku RP'd,ning võitegi saada ametlikuks .

-------------------------------------------------------------------------------------

Rohkem polegi meil öelda, kui vaid, tulge mängima, ning nautige !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei usu. Silver kindlasti mitte, oleks mulle öelnud. Hilisema kohta ei tea, lõpuks vahetus iga nädal omanik, niiet ei tea, kellele õigused lõppudelõpuks jäid.

Muudetud liikme oliver12'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimane kord kui seal pelasin siis 40st mängijast sai vaid ehk 10ga tehtud isegi mingisugust RPd.

Serverisse läksin, lükkasin admini avalduse üles ja sain ka kohe. Kuigi olin maksimaalselt vaid serveris 30 minutit mänginud, see on juba minu silmis midagi, mis näitab serveri taset.

 

Aga eks vaatame, kuidas asjad seekord lähevad.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ON see normaalne?

 

Viimane omanik, kes ostis eliidi, käis raha välja. Nüüd teie omastasite selle nime ( "eliit" ). See on sama, nagu vargus : Teine ostab ratta, ja te omastate selle.

 

 

No kuulge inimesed, see on sellele ostnuile ülekohtune, või mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma usun ka, et kuna eeliit hetkel kasutuses pole siis pole see mingi probleem. Eriti kui teistsugust GMi kasutatakse.

 

Aga eks ta ole vähe nõme jah, et kasutatakse tuntud nime mingi teise asja all üldse. Kui teha comeback siis sama GMi jms asjadega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siiski, kes Eesti Eliit Roleplay välja mõtles see on selle omanik ka kuni annab loa seda teistel kasutada. Kunagi oli eeliit tasemel ( Mitte samal nagu eRP ja muud sellised ) Kuid rahvast käis ja miskit toimus, mõtetu on vana asi tagasi võtta ja uuesti alustada, Justin Bieber, dafuq? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.