Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

tere, nimelt tahan serverit teha aga ei saa, vaadake palun

Soovitatud postitused

tere, nii et üritan hamachiga serverit teha, tõmbasin minecraft.net tolle minecraft.server.exe vms ära, tegin uue kausta, tegin selle laadimise jne ära, tegin uue networki ja värki, vaatasin ka youtube videot siis võtsin seal hamachi id vms, panin sinna, lisasin ära, leidis serveri jne, vajutan peale, ütleb et see nagu laeb vms ja siis ütleb, et ei saa sisse, bad login võimis, nb mul pole ruuter, mul see cablem modem või mis see on ja siis ehk aitate palun vajan v2ga abi mul vaja, ait2h kui aidate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tpanin sinna, lisasin ära, leidis serveri jne, vajutan peale, ütleb et see nagu laeb vms ja siis ütleb, et ei saa sisse, bad login võimis, nb mul pole ruuter, mul see cablem modem või mis see on ja siis ehk aitate palun vajan v2ga abi mul vaja, ait2h kui aidate.

 

äkki ytleksid täpsemalt kust kuhu mida panid ja tegid? server-propetis vms sinna kus on server-ip="siia hamachi id"

 

ja ise connectid serverisse localhostina


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.