Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Oleks vaja teada kes scammis ära,lahendaks asja ära!

Soovitatud postitused

Nii lugu siis selline ostsin selle foorumi kasutaja desteny käest kasutaja

http://www.vahvel.net/showthread.php?142603-M-Lvl-106-arena-boxer-pray-summ-1-Desteny&highlight=runescape+boxer

Teema kasutaja kohta siin ,seal ka eelmised omanikud kirjas.

Tõestus et kandsin raha üle:

http://www.upload.ee/files/2129383/12-03-03_16.38.40.png.html Raha kandsin tema tüdruksõbra/naise arvele.

siin ka tekst kus küsisin ta käest rune 24-st tema msni jne.

Re: kasutaja

Saadetud: Kolmapäev Jaan 18, 2012 5:53 pm

kenert11

 

mul näitab sinu kohta sama,proovi blocki panna ja siis ära võtta äkki aitab

Re: kasutaja

Saadetud: Kolmapäev Jaan 18, 2012 5:46 pm

Desteny

 

kenert11 kirjutas:

ütle mulle enda msn ka.

 

Minu msn on Mario_kkc@hotmail.com.

 

Näitab, et sa oled offlines.

Re: kasutaja

Saadetud: Kolmapäev Jaan 18, 2012 5:44 pm

kenert11

 

ütle mulle enda msn ka.

Re: kasutaja

Saadetud: Teisipäev Jaan 17, 2012 4:11 pm

kenert11

 

kenert11@hotmail.com

Re: kasutaja

Saadetud: Teisipäev Jaan 17, 2012 3:25 pm

Desteny

 

kenert11 kirjutas:

okei aga ma oleks nõus juba täna ära võtma!

 

Aga saada oma msn ja siis vaatame edasi

Re: kasutaja

Saadetud: Teisipäev Jaan 17, 2012 3:18 pm

kenert11

 

okei aga ma oleks nõus juba täna ära võtma!

Re: kasutaja

Saadetud: Teisipäev Jaan 17, 2012 3:16 pm

Desteny

 

kenert11 kirjutas:

no kui tahad olen nõus millid maha müüma ja 20 euriga ära võtma,aga ka paar küsimust et kas maili vahetame kohe minuomaks?tead millal kasutaja tehtud on jne?see on selleks et kui midagi juhtub saab recovery teha.

 

Tere.

 

Maili seal peal ei olnud ja selle saad kohe peale ostu lisada.

kasutaja

Saadetud: Esmaspäev Jaan 16, 2012 6:32 pm

kenert11

 

no kui tahad olen nõus millid maha müüma ja 20 euriga ära võtma,aga ka paar küsimust et kas maili vahetame kohe minuomaks?tead millal kasutaja tehtud on jne?see on selleks et kui midagi juhtub saab recovery teha.

 

Siin on ka pilt sellest et kasutaja pass ära vahetatud ja recoverit tehtud ei saa.

http://www.upload.ee/files/2129411/12-03-03_16.41.50.png.html

http://www.upload.ee/files/2129416/12-03-03_16.56.56.png.html

Kahjuks msni teksti ei suutnud ma salvestada.Lugu oleks siis selline et ma tahaks teada kes seda tegi ja tahaks oma kasutajat tagasi ja sina Desteny peaksid mulle selle garanteerima.Ootan vastuseid ka Rinxilt ja Crankilt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dumby teavitas, et selline teema võib tulla, seega jõudsin siia esimesena. Eksisteerin nimelt "Crank" all.

Mina küll midagi vastata sellele ei oska. Olen küll kasutaja teine omanik (Rinxi andmetel) kuid pole sellega kuidagi seotud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selle summa peab sulle kinni maksma isik kes sulle ebaturvalise kasutaja müüs ehk siis Desteny. Summa ei ole väljamõeldis, sest ma olen selle tunnistajaks(oleme arenal üht koma teist koos proovinud ja neid asju oma silmaga näinud, nendest kõige kallim oli Green Partyhat).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahjuks keegi ei suuda garanteerida sulle ostetud kasutajat, eriti veel mina, kes omas seda kasutajat nädal. Of course sa saad minu poolt rahad tagasi ja mina pinnin eelmiselt omanikult omakorda rahad tagasi.

Kuigi väidetavat 2b ma ei soostu mitte eluilmaski kompenseerima. Juhul kui Dumby arvab, et peaksin, siis parem kustutage/bannige mu konto kohe. See oleks ju täiesti absurdne?

 

 

Üritan tegeleda probleemiga.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel Dumbyga üritame midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

95.154.250.185 oli siis IP mida kasutati. Saime õigel ajal rahad Kenertiga kätte ning rahad nüüd turvalises kohas. IP puhul oskan ainult öelda seda, et on kasutatud proxyt niiet me ei saa teada kellega tegu on. Ilmselgelt on selle taga keegi endistest omanikest, et oli vaja seda IP 'd niimoodi varjata. Keegi jättis midagi ütlemata aga sellele kellegile ütlen ma, et näe rohkem vaeva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.