Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Minecraft giftcode [20.50€ 1tk.]

Soovitatud postitused

Tervist siis, krõbedad vahvli elanikud!

 

Müüa siis minecraft giftcode e. millega saad omale premium minecrafti enda valitud nimele. Tehingud on kiired: käite ette. Kui raha mul käes, ostan ära: saadan teile.

 

MSN: puutagaj2nest@hotmail.com (ei ole tihti sees, kuid proovin olla)

Skype: cokeneverfails (rääkida ei saa, kuid sees olen umbes kella 14.00-st kella 21.00ni väikeste pausidega. Reedel-laupäeval-punastel päevadel kella 18.00-st kella kaheni öösel.

Muul juhul võite ka siia teemasse postitada kui ma juhtun olema MSNist välja logitud või on vaja kontakteeruda.

 

Minu pank on swedbank ja nagu pealkirjas öeldud: 20.50€ 1 giftcode. Ostad mitu korraga, saame rääkida ka allahindlustest ;)

 

Võin teha ka MM või nii et annad 10 euri enne koodi/10 pärast.

 

PS. Ei aksepteeri kasutajavahetusi ega hindu alla 19.50€ (e. giftcode hind) (v.a kui ostad mitu giftcode, võime leida lahenduse et saad 1 giftcode alla 19.50€)

 

Head ehitamist ja fantaasiat uuteks projektideks!

 

- Skyrim

Muudetud liikme Skyrim'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Endal on vaja kasumit, seetõttu ka 1 euro kallim. Ma hakkasin üldse müüma neid nii sest niijanaa aasta tagasi oli suht raske leida kuskilt inimest kes müüks giftcode hea hinnaga. Minu arvates see 1 € sinna lisaks ei ole väga palju arvestades seda aega mida sa kulutad mängimisele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.