Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Teise isiku identiteedi ebaseaduslik kasutamine

 

Teist isikut tuvastavate või tuvastada võimaldavate isikuandmete

tema nõusolekuta edastamise, nendele juurdepääsu võimaldamise või

nende kasutamise eest eesmärgiga luua teise isikuna esinemise teel

temast teadvalt ebaõige ettekujutus, kui sellega on tekitatud kahju

teise isiku seadusega kaitstud õigustele või huvidele, või varjata

kuritegu –

karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

 

Kipun arvama et just IP aadressi avalikustamine k2ib selle alla. Nii et, pole sa nii puhas poiss ise kh. Nüüd kui mul mingi Dos h2ck peaks tulema ja arvut n2ssus sis hoija ise kh alt.

Jälitad Ip aadressi ilma kohtu loata ja vastava ametikohata? Andmete kogumine + avalikustamine? Ebaseaduslik j2litus tegevus? 5a?

Vaatan, et kokku v6tteks tuleb sul endal ullem karistus kui mul, isegi juhul kui sa mingi ime l2bi kohtus selle 2ra t6estad.

 

 

 

Mul on binditud autobuy alla igast relvasid ja stuffi, ja sinu autobuyfix tuvastab seda kui rünnakuna, . Paljudel on nii.

Ja mul pole 6rna aimugi kes see "Player" seal esimesel textil sul on. Ma kustutasin just confi 2ra ja siis oli korraks see nick "Player" mul, kes sinu jutu j2rgi ennem servut crashis. Kokkusattumus? muidu pelan "ErRoR" nickiga.

 

 

Player nimedega m2ngijaid on tuhandeid:

http://www.game-monitor.com/search.php?game=cstrike&search=Player&type=player&&num=100

http://www.gametracker.com/search/?search_by=online_player&query=Player&searchipp=50#search

 

 

Loodame, et asi sellega piirdub eks? Kõike toredat sulle ka:D

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küberrünnak, igasugused rünnakud kübermaailmas on jah kriminaalselt karistatavad.

 

Aga Rando Pärnu poiss?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa seod Player nime minu steam id-ga ainult peale seda kui sa panid peale autobuyfix, seega ma ei olnud v6imalik serverit crashida? on ju nii? Võta oma logist välja see, see too "Player" kes enne autobuyfixi crashis olin mina? Pealegi autobuy scriptimine pole illegaalne tegevus eesm2rgiga osta relvi ja muid asju kiiremini.

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No hea küll ma ei viitsi vaielda enam, annan egole järele. Seega tunnistan oma viga, et proovisin Ahvena Pubi crashida. Ja palun, vabandust nii servu omanikult Kristjanilt kui ka rentijalt Randolt.

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.