Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline Raoul Duke

Revo saadi lõpuks kätte?

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kohus tunnistas kelmuses süüdi kolm meest vanuses 21-25 eluaastat.

 

1989.aastal sündinud Denisile mõistis kohus 6 kuud reaalset vangistust ning 2 aastat ja 6 kuud vangistust 2 aasta ja 6 kuu pikkuse katseajaga, mille jooksul ta peab alluma kriminaalhoolduse kontrollnõuetele. 1990.aastal sündinud Kenanile mõistis kohus tingimisi aasta vangistust 3 aasta pikkuse katseajaga. 1986.aastal sündinud Turalile mõistis kohus tingimisi 2 aastat vangistust 2 aasta pikkuse katseajaga, mille jooksul peab ta alluma kriminaalhoolduse kontrollnõuetele arvestades seda, et kohtueelse menetluse käigus on ta osadele kannatanutele tekitatud varalise kahju hüvitanud.

 

 

KAHJUKS ei ole Revo.. the Emo.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Raoul Duke
Author of the topic Postitas

GRRRRRRRRRRR, loe algusest peale läbi ffs siis saa saaksid midagi aru ka, see on teine jutt juba...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Apppiiii! Kas te inimesed üldse loete ka või ajate lihtsalt ila suust välja?

 

Denis, Kenan, Tural - TEINE TEEMA juba...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah, Loom teavita meid parem. Sa elad seal võru kandis ja pead tundma vist revot? Millega ta ültse tegeleb kas ta vahele on ka jäänud ? Räägi meile :P olen isegi huvitatud

 

Lol, wat? Mis ajast ma Võru kandis elan. :D

Eluaeg Pärnu inimene olnud.

Arvata võib, et on Revo, sest vanus klapib.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma käin Võrus koolis, ükspäev tuli Revo Pehlak mulle koolis vastu. Tundsin ta MSN'i pildi järgi ära.. mul oli wft seisund. Siis uurisin ta feisbuuki lehekülge.. ja käib tõesti minu koolis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jap. Päris pikalt käib juba seal.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.