Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kes tahab minecraft serverit kahepeale teha

Soovitatud postitused

VIP

Tuli tuju minecraft server teha, kes tahab veel kampa luua;) Hosti maksame pooleks.

PM, või kirjutage siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saada enda msn PMiga...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

treged ei soovita kohe kiglasti, niipalju temaga kõikke tehtud ja kui proovisid aitada teda serveriga siis nutkui ädaldas, hakkasin vaatama ta pluginaid, ja pole õelda midagi muudkui SITT, server oli 1.0 tema pluginit olid mingid 1.8.1 omad ja mingid jumala mõtetud mis sõõvad rami. et jh kuna ta nuttis niipalju siis lihtsalt vahetasin enda nimele passid ja asi oli korras :D

 

ise soovitaksin kinglasti ennast AGA mul pole mingisugust huvi enam minecrafti vastu, vahest HARVA saab kuskil ei tea kus mängida ja teha seal midagi, aga harva

endal on serveri tegemise kokemusi minecraft 1.6 ylespoole kuni tänasepäevani. oskan seadistada serveri permid ja kõik muu mis liitub yltse minecraftiga / serveriga :D omasin serverit nimega eestimine mille omanikuks oli alguses sMog aga lõppus mina. kuna yks tyyp kelle nime ei maini nikkus serveri faile ja mul polnud yltse sellist aega et korda teha ja ma olin ainuke kes seda värkki tajus siis server seisin niikaua kuini kinni läks

 

kui väga abi vaja ja kedagi ei leia siis pm mulle.

kui pmi vastust ei viitsi ootada siis msn: jorx@rps.ee


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
treged ei soovita kohe kiglasti, niipalju temaga kõikke tehtud ja kui proovisid aitada teda serveriga siis nutkui ädaldas, hakkasin vaatama ta pluginaid, ja pole õelda midagi muudkui SITT, server oli 1.0 tema pluginit olid mingid 1.8.1 omad ja mingid jumala mõtetud mis sõõvad rami. et jh kuna ta nuttis niipalju siis lihtsalt vahetasin enda nimele passid ja asi oli korras :D

 

ise soovitaksin kinglasti ennast AGA mul pole mingisugust huvi enam minecrafti vastu, vahest HARVA saab kuskil ei tea kus mängida ja teha seal midagi, aga harva

endal on serveri tegemise kokemusi minecraft 1.6 ylespoole kuni tänasepäevani. oskan seadistada serveri permid ja kõik muu mis liitub yltse minecraftiga / serveriga :D omasin serverit nimega eestimine mille omanikuks oli alguses sMog aga lõppus mina. kuna yks tyyp kelle nime ei maini nikkus serveri faile ja mul polnud yltse sellist aega et korda teha ja ma olin ainuke kes seda värkki tajus siis server seisin niikaua kuini kinni läks

 

kui väga abi vaja ja kedagi ei leia siis pm mulle.

kui pmi vastust ei viitsi ootada siis msn: jorx@rps.ee

 

Jorxx, ära kritiseeri, ega sa ise parem ei ole. Pärast seda kui sa eestimine omanikuks said siis oli see mingi 1 päev üleval ja nüüd maas koguaeg. Ning tema eelmine server CreepyCraft oli umbes 15 päeva up. Tema serverid kaua ei kesta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
treged ei soovita kohe kiglasti, niipalju temaga kõikke tehtud ja kui proovisid aitada teda serveriga siis nutkui ädaldas, hakkasin vaatama ta pluginaid, ja pole õelda midagi muudkui SITT, server oli 1.0 tema pluginit olid mingid 1.8.1 omad ja mingid jumala mõtetud mis sõõvad rami. et jh kuna ta nuttis niipalju siis lihtsalt vahetasin enda nimele passid ja asi oli korras :D

 

ise soovitaksin kinglasti ennast AGA mul pole mingisugust huvi enam minecrafti vastu, vahest HARVA saab kuskil ei tea kus mängida ja teha seal midagi, aga harva

endal on serveri tegemise kokemusi minecraft 1.6 ylespoole kuni tänasepäevani. oskan seadistada serveri permid ja kõik muu mis liitub yltse minecraftiga / serveriga :D omasin serverit nimega eestimine mille omanikuks oli alguses sMog aga lõppus mina. kuna yks tyyp kelle nime ei maini nikkus serveri faile ja mul polnud yltse sellist aega et korda teha ja ma olin ainuke kes seda värkki tajus siis server seisin niikaua kuini kinni läks

 

kui väga abi vaja ja kedagi ei leia siis pm mulle.

kui pmi vastust ei viitsi ootada siis msn: jorx@rps.ee

 

Asi oli hoopis teisiti...

Mina tellisin hosti, öösel, hommikul panin pluginaid ja värke siis meil oli jorKsX-ga kahepeale teha server...

Ta tuli sisse ja ma andsin talle FTP et ta aitaks seadistada... Aga ta nii tubli et rottis serveri ära... Vahetas kõik andmed ka ära.

Ja ühes teemas ta mainis ,et tal oli @redstonehost.com-ist tellitud host, see on vale! See host oli minu oma!

 

OnTopic: Tunnen päris palju pluginaid... Hosti maksmisega probleeme vast ei tule!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Minecrafti alal pole kogemust, omal ajal CSis 5-6 serverit olnud.

Ma ei tee seda raha pärast, pigem lihtsalt funni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Asi oli hoopis teisiti...

Mina tellisin hosti, öösel, hommikul panin pluginaid ja värke siis meil oli jorKsX-ga kahepeale teha server...

Ta tuli sisse ja ma andsin talle FTP et ta aitaks seadistada... Aga ta nii tubli et rottis serveri ära... Vahetas kõik andmed ka ära.

Ja ühes teemas ta mainis ,et tal oli @redstonehost.com-ist tellitud host, see on vale! See host oli minu oma!

 

OnTopic: Tunnen päris palju pluginaid... Hosti maksmisega probleeme vast ei tule!

 

osad asjad jätsid ära ju, sina tegid serveri peale paind enda pluginit peale, ei mäleta we mis ytlesin sulle peale seda kui consolet vaatasin?

 

kõik hakkas sellest kõikepealt me tegime jh koos serveri, siis sina hakkasd mingeid lagi pluginaid peale panema, ma võtsin maha ja sina hakkasid nutma selle peale, siis sa ei teinud midagi niinagu me olime kokku leppinud, ta hakkas nutma ja nuttis ja nuttis siis ytles et teeb vahvlisse scammeri alla teema minust vaik redstonel kirjas et salasõnasi teistele ei anna :D niiet jh sul pole midagi syydistada et miks ma tegin, kuna sa ISE andsid need andmed mulle, mina neid ei kysinud sina ise palusid mu abi et aitaksin sind.

 

mul veel juurde kirjutada aga ei viitsi,

plugineid ta tunneb aga ta ei taju selle kasutamist et mis oleks servule kasulik ja mis ei, mingid fun pluginit et näiteks et mingi viskad kana muna ja siis see tekitab creeperi plahvatuse, see sama asi mis tnt ainult et loobid seda, mis mõte sellelki on? see mingi fun, kõik hakkavad loopima neid ja server hakkab laggima. niiet jh mõtle ennem.

 

 

tal oli @redstonehost.com-ist tellitud host, see on vale! See host oli minu oma!

 

sina palju teadgi sellest. sina ja sinu redstone mis oli osaliselt minukäes, ftp oli ikka sinukäes, minul oli ainult serveri cpaneli access.

peale seda me paari soome sõpraga panime rahad kokku ja tegime private servu kus me mängime ikka veel, niiet jh sina palju sellest tead

 

et offtopic poleks: siis ma valmis aitama tasuta sind.

ja soovitan tyyppi kes on vähemalt yle 14+ need enamvähem tajuvad mis sobib servule ja mis ei

 

 

omal ajal CSis 5-6 serverit olnud.

Ma ei tee seda raha pärast, pigem lihtsalt funni.

 

sama mul, mul on csi all kogemusi ja modide paigaldamisest suht palju :D omanud isegi paar serverit :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.