Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[LAHENDATUD, raha tagasi makstud] Europarm.

Soovitatud postitused

Kaido Kaljula.

 

Jätkan alljärgnevat teemat.

http://www.vahvel.net/showthread.php?143343-Scammer-EuroParm-Asi-Vajab-Lahendamist&highlight=kaido+kaljula

 

Ostsin kasutaja 20 euroga. Plaanis oli duel arena glitchi kasutada, tulemuseks oleks arvatavasti kasutaja banni saanud. Kahjuks aga ei jõudnudki sinnani, kuna kasutaja on tagasi võetud ning antud informatsioon on vale. No pic, no proof nali palun mitte siia postidada, kuna kasutaja ''Europarm'' on juba banned. Ei ole ju mõtet?

 

Ma ei hakka politseiga ähvardada, kuna ei jaksa nendega niikuinii vaielda.

 

Pigem sooviksin Kaido kohta personaalselt informatsiooni.

 

Kõige kõigem variant oleks vanemate telefon, aga nii hästi mul selgesti ei lähe.

Aga elukoht oleks juba väga hea. Äkki telefon?

 

 

Ette tänades,

Desty.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Töötab asutuses VIMECO OY. Kellel Soome keel keelel on, võiks proovida sealt andmeid saada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuule natuke kergem on lasta ta sealt ju vallandada :) Väike jutuke sellest et varastab läbi interneti raha ,kui asi ümaraks teha . siis saab natuke puhkust ja scammigu edasi :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Töötab asutuses VIMECO OY. Kellel Soome keel keelel on, võiks proovida sealt andmeid saada.

 

Kui kindel sinu informatsioon on?

 

Tegemist on tööjõu rendifirmaga. Sain sealt kolm telefoni numbrit. Helistan homme ja uurin tema kohta.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostes kasutajat sain vastu andmed milles seisis elukohana Valga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Raoul Duke

No ma ei tea, minu silmis on see mida sa korraldad lambine, 20€ väärt runeskeibi akkount... kui asja vaadata, siis ei tohiks kasutajaid müüa/osta, ning sellega eksisd juba sina, no okei see selleks, aga mingi helistada ja taga ajada, et enda 20€ kätte saada, või mida sa saavutada tahad? Tee ise endale kasutaja siis, mitte ära osta ja hiljem pead idiootsusega tegelema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma ei tea, minu silmis on see mida sa korraldad lambine, 20€ väärt runeskeibi akkount... kui asja vaadata, siis ei tohiks kasutajaid müüa/osta, ning sellega eksisd juba sina, no okei see selleks, aga mingi helistada ja taga ajada, et enda 20€ kätte saada, või mida sa saavutada tahad? Tee ise endale kasutaja siis, mitte ära osta ja hiljem pead idiootsusega tegelema.

Scam on scam, ise oli nõus ostma ning müüja oli müüma. Järelikult on tegemist pettusega, kus ostja ei saanud oma kaupa. Mida sa ise siin saavutada tahad, üritad endast mingit geeniust teha.

 

//here goes warn 123.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No ma ei tea, minu silmis on see mida sa korraldad lambine, 20€ väärt runeskeibi akkount... kui asja vaadata, siis ei tohiks kasutajaid müüa/osta, ning sellega eksisd juba sina, no okei see selleks, aga mingi helistada ja taga ajada, et enda 20€ kätte saada, või mida sa saavutada tahad? Tee ise endale kasutaja siis, mitte ära osta ja hiljem pead idiootsusega tegelema.

 

Tead, minu puhul ei ole rahas asi karvavõrdki.

 

Mis ma saavutada tahan? Ma ei oska sulle vastata. Pigem kipun arvama, et tahan endale midagi tõestada. Umbes sama lugu, kui oled ühe tüdrukuga pikalt koos olnud, siis lähed kuskilt otsida endale üheöösuhte, et tõestada, et sa ikka suudad seda ...Tahan näha, kas selline ''varga kiusamine'' õnnestub mul veelgi.

 

Idiootsusega tegelema? Ole nüüd, mulle meeldib see :) Päris ausalt. Asjade ajamine, inimestega manipuleerimine, suhtlemine - minu teema.

 

Ja muideks, kui sul on sõna otses mõttes silmis lambine, siis soovitaks külastada kiiremas korras psühholoogi.

 

 

 

Kaido ei ole Valgast. Ta on Rakvere inimene, kes õppis tehnikalukksepa ametit RVSS-s. Saatsin juba kirja ta klassijuhatajale. Vaatame kas ema telefoninumbri ka saan sealt ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Denesty . Kas login name oli mr Pure v1 ?

 

Kaido Kaljula - 56 773 670

Elab Rakveres, Tallinna tänaval, maja numbrit ei tea.

 

See on kogu informatsioon mille mina olen kokku suutnud koguda. ( informaatori Jätan siinkohal märkimatta kuna soovis jääda anonüümseks. )

Muudetud liikme !#Quanatly#!'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei mõista neid inimesi kes ostavad kasutaja ja saavad üle ja siis mõlisevad...kasutaja ostmine ja müümine on keelatud minuteada...kunagi lugesin rs lehel...

 

Pmst ostja on samasugune pätt nagu see scammer...

 

Põhimõtteliselt ausalt rikkaks ei saa. Mitu sekundit peale seda posti sa uhkust tundsid?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.