Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ostsin jaanuari alguses kasutajalt Sli initiate pure mille ma tegin barrows pureks ning ka memberiks nüüd kui mõnda aega polnud lihtsalt aega mängida jäi konto seisma täna mõtlesin,et võiks RS'i jälle pelama hakkata aga mis ma näen sisselogides ütleb password is invalid. Tegin seepeale recovery kasutades andmeid mis ma Sli'lt sain tulemuseks oli muidugi DENIED.Muide recoverdades vaatasid mulle sellised recide küsimused vastu mida mina peale pannud ei ole

http://www.upload.ee/image/2074607/Tiitlita.png

 

Pilt ülekandest

http://www.upload.ee/image/2074625/Tiitlita.png

Minu tehingutest on näha,et olen kasutajalt Sli konto ostnud ning panen siis ülekande tõestuse msni kõnelust mul enam alles pole sellest ajast kui konto ostsin.

Mina peaks olema selle konto kolmas omanik esimene olevat olnud selle foorumit "Tanel" teine "Sli" ja kolmas siis mina.

Muudetud liikme raunos1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sli, annan sulle aega 24h, et see asi korda ajada, vastasel juhul olen sunnitud su bannima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorri, aga pole väga aktiivne forumites ;)

Nädal tagasi umbes tuli Amuuritiger'i Friends chatti mingi välismaalane Amuuritigeri friends chatti ja lisas küsis kõikidelt pank pinni, nagu rahvas hakkas rääkima fc's :)

need recoverid lisatud novembris või detsembris kui ma ei eksi.

igaljuhul pmi oma msn mulle ja räägib seal ;)

 

 

//E. asi huvitab, aga mul pole olnud asja siia petiste listi ;)

Muudetud liikme SilverR'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina pole selliseid recovereid peale pannud ei ole panin hoopis muud recoverid ja nüüd järsku on need recid. WTF nagu.

 

Kui kasutajale panen recoverid peale või muudan, siis on 2 nädalat see recoverite riba punane, kui 2 nädalat möödas läheb roheliseks ja näitab kuna on peale pandud, arvatavasti müüsin sulle kasutaja 2 nädala sees kui recoverid panin peale.. aga võiksid Msn'i tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ei või ikka midagi,sest sain küll sinu kaudu konto tagasi aga nüüd sisselogides võttis mingi tüüp minuga private chatis ühendust ütles et 2-3 päeva tagasi andis keegi MINU konto talle.Nüüd on acc cleared.Kahtlustan jätkuvalt sind ,et andsid lambist konto kellegi teise valdusesse mõneks hetkeks, et oma ip'd varjata.

Muudetud liikme raunos1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

http://www.upload.ee/image/2087589/Tiitlita.png

Crystal Sli nimeline player oli siis talle andnud selle konto andmed kelleks on SLI.

Niiet sli mina seda kontot enam ei taha. Maksa raha tagasi või lepi banniga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saatsin sulle raunos1 PM 'i ja kribasin ka msn 'i. Saad oma raha temalt tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sli vana tuntud scammer oskan ainult niipalju öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Banned. Mis seal ikka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.