Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Pilt räägib enda eest ...

Hoiva.PNG

 

Ühesõnaga, msni parool on muudetud ja sisse ma enam ei saa ...


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Räägin temaga läbi msni hetkel ja ütles uue parooli, et ma sisse logiksin. Aga mul savi. Kirjutan õhtul avalduse, prindin ja hommikul viin Tartu jaoskonda. Kunagi peab se jama lõppema .


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa ühest aru, kuidas ta saab su paroolid üldsegi teada saada, pead ikka väga lohakas olema, aga jah lähed politseisse ja nüüd sellise asja eest saab see poiss vägagi suure karistuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Seda ära küsi minukäest. Ma ei ole suhtlend pea 2 aastat temaga..


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei saa ühest aru, kuidas ta saab su paroolid üldsegi teada saada, pead ikka väga lohakas olema, aga jah lähed politseisse ja nüüd sellise asja eest saab see poiss vägagi suure karistuse.

 

Vaata kuna ta sai k2tte selle serveripanga ja mingi veel seal estcs.net ja mingi gxht.eu andmebaasi siis kui sa oled seal 2ra reganud ja kasutad igalpool sama parooli sis pole ime.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda ei saa nimetada häkkimiseks. Kontrollige oma kasutaja "Turvaküsimused" üle.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Seda ei saa nimetada häkkimiseks. Kontrollige oma kasutaja "Turvaküsimused" üle.

 

....


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mul vaja tema allkirja seljuhul.


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ftkz , oleksin ka käsi avalduse tegemisel , estcs.net i domeeniga nussis. ( I have apache logs:))


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Ma lööks ka kampa kuidas ta mu lehti hävitas mis asusid domeenil siima.eu, aga ma ei oska öelda kas enam mingeid logisid kätte saab teenuspakujate käest ? ja kui ACTA vastu võetakse on paugu pealt ta elu läbi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui tüüp 13, siis ema vastutab tema eest ja see lapsuke saab lihtsalt riielda kodus. Kui ta on aga 14 siis lood on ta elus ikka VÄGA SITASTI! Talle jääb kriminaalne märk tema registrisse, teiseks kui ta täisealiseks saab ja tööle läheb peab ta oma kahjusi maksma. Võib ka vangi minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ta käib 7a klassis,siin on foto ka:

http://pildid.haljala.edu.ee/Klassipildid/Klassipildid_2011_2012/klassipildid/7a.bmp

viimases reas,vasakult poolt 2.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui on see tüüp http://www.upload.ee/image/2138065/7a.bmp siis ma NAERAN END LÕHKIII!

 

see on jh sama tüüp:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Marks: Ma võtsin tema teise msni ära;) Ta oli selles ise süüdi. Nussis minu koduka kunagi mitu korda ära..


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.