Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Plugin] Buycraft / Müün Onebip raha. [SMS,Paypal]

Soovitatud postitused

Jagan siis teiega head pluginit millega müüa VIP,Admin,Moderator,Creative või mis iganes staatuseid. Te võite isegi müüa asju. Pluginit on lihtne kasutada ja seadistada. Et pluginiga alustada pead registeeruma sellel lehel: http://buycraft.net/ Seal pead seadistama kõik vajalikud asjad ja pead ühendama paneeli pluginiga.

 

YouTube õpetus:

 

SMS teenused töötavad läbi OneBip-i. OneBip võtab väga vähe raha vahelt endale. Seega sealt teenid paremini kui Fortumos, aga seal on üks väike mure. Seega sealt ei saa raha enne kätte kui on 200€ koos. Mis peaks suurte serveritega väga lihtne olema. Võimalik on kasutada WebStore aga see kahjuks maksab, kui ei tee ise.

 

 

OneBip raha

Et te saaksite kiiremini raha kokku siis müün teile onebip raha. Mul on Onebip kontol 334,01 EEK/21.3471 EUR. Ma ei taha selle eest täpset raha. Ja mulle kõlbab ka vahetus. Kui olete huvitatud võtke ühendust: poissalan@hotmal.com.


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Saite valesti aru. permissionid on permissionid, aga buycrafdiga saab teha teenuseid näiteks sms vip. Siis te confite sinna näiteks et promote [name] VIP.


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

või teete näiteks nii nagu mul oli et tellid näiteks Stack of diamond. Sa sättid sinna hinna ja siis kui keegi tellib siis plugin saadab servu cmd nagu: give [name] diamond 64


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.