Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tegin business´i Harlesega ( MSN´is vivalacest@hotmail.com). Nimelt müüsin talle 78 M ja pidin saama vastu 39 €. Kun mul on ainult 53 tehingut ja tal mingi 280 ei soovinud ta ette käia ja nõnda tegin seda mina. Palusin tal saata mulle pm kirjaga Teleteenused ja pm Harlesilt tuligi.

 

M´id üle antut ütles tüüp et kannab kohe raha ära, juba väidetava kandmisega läks tal umbes 20 min ja kui lõpuks ütles et kantud oli kell 14,23 . Raha ei ole siiani tulnud minuni kell on 14,59.

Kui ütlesin, et raha e ole ikka veel tulnud, ütles Harles et äkki nädalavahetustel asi ei tööta vms. Siis palusin tal teha konto väljavõttest printscreen ja saata see mulle, kuna ta oli ebuddys siis ta seda saata ei saanud ja lubas kohe tulla MSN´i. Siiani pole ta sisse tulnud.

 

Proof: http://www.upload.ee/image/2055989/Untitled1.png

http://www.upload.ee/image/2055992/Untitled2.png

http://www.upload.ee/image/2056008/Untitled3.png

http://www.upload.ee/image/2056013/Untitled4.png

http://www.upload.ee/image/2056018/Untitled_5.png

Untitled.jpg

Untitled2.jpg

Untitled3.jpg

Untitled4.jpg

Untitled 5.jpg

Muudetud liikme Hartz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma müüsin eelmine nädal ka rsgp siis lisas mu sama msniga, kui hakkasid ta vanu teemasid lugema siis tuli välja et tal pole enam SEB kontot ja oli msni vahetanud ning mingi teise msni pealt kirjutas, kuigi saatis mulle pm kus oli ostja ja müüja msn. Kui küsisin et kasutame MM siis hakkas ajama et tal kiire peole minekuga. Kuna asi oli kahtlane sest ta ütles et tal kiire, samas rsgp tahtis nagu kätte saada, saatsin ta pikalt ja panin blocki. Nii et mul joppas et temaga tehingut ei teinud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Erinevate pankade vahel nädalavahetusteti rahad ei liigu.

Ja nende piltide pealt ei loe mitte midagi välja.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proof ei ole loetav kahjuks. Kas su msn kõnelogisid ei salvesta?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Zoom in ja täiesti loetav

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saatsin Harlesele PM. 24h aega asi korda ajada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja miks saabus sinu kontolt talle PM? Sellel peab kindlasti põhjus olema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see on kahtlane ja. btw, ma pole vahvlis pmt 4 kuud käinud, mul oli kunagi oktoobris jama, kellegi vööras meil oli peal. Siiamaani vist..

Pole viitsinud vahvliga tegeleda, aga no ma ei oska seda kuidagi tõestada ka. Taneliga rääkisin oktoobis(vist) or oli see novembris . Ta coppys mulle selle emaili. Mingi värk oli, ma ei saanud vahvlisse sisse, tahtsin meiliga uut pw'd, ss oli vööras meil peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah jah eks vabanda nüüd välja...sinu konto ja sina vastutad! Ban sellistele vendadele kes ei tunnista

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle hälvik, mul on muudki teha kui kodus rssi toksida - friik.

vabalt võis keegi mu pw'd teada :) .

_________________________

muutsin pw ära .

 

Erm. Minuteada peaksid sa VASUTAMA OMA VAHVEL.NET KONTO TURVALISUSE EEST.

See et keegi võis pw teada pole mingi vabandus. Nüüd maksa omast taskust kinni see jura or Get Fisted.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lasen kah kellegi üle ja ütlen ahh türa ma olin siis elvas ja polnud netis ja keegi sai minu pw teada...eriti mugav

Miks see varas ban pole!

Palun pange ka harles irl eesnimi ja perekonnanimi ,muidu ei oska seostada inimest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida sa üldse sellest asjast tead :) ? lamp laim lihtsalt. haters gonna hate ! ^^ .

Oleks ma siis kedagi üle lasknud, ss muidugi visake siia andmed. aga ilma tõestuseta mulle ei meeldiks, et mu andmed lampi netis saadaval oleks.

Ise ma süüd omaks tunnista. Polnud tollel päeval koduski. Mul on aastaid üks ja sama msn olnud.

ja olgem ausad, sellise tühise summa pärast ma ei viitsiks end liigutadagi :).

Jätan vb pohhuisti mulje, aga tõsiselt, mina see isik ei ole.

Käisin laupäeval redbull whiteoutil, klassivend osales ja mõned tuttavad ka, hiljem panin hostelisse - pühapäeval naasesin koju alles.

Lõpetage see tühi laim ära nüüd.

Aitäh!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selle tegelinski nimi on vist Henri Kaas...

Ei soovita äri teha...kahtlane tegelane...

Äkki see teema algataja on minu sõber ja nii olen ka teemaga seotud...

NB: Juhul kui eksin siis kustutan ära...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga feil . Oleks siis mitu korda sellised juhtumeid vms, ss saaksin aru, et saan banni.

Aga kui juhtub korra, et keegi mu kasutajaga on si**a keeranud, siis saan mina koheselt banni w?

edu, ei hakka ma siin kellelegi lampi maksma.

Paluks mu nimi ka siit ära kustutada, mind häirib see...ei saa väita, et ma kahtlane tegelane olen, kui ma ple midagi teinudki . (too postitus, mis naksi postitas)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.