Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teen Introsi väikese summa eest!

Soovitatud postitused

Teen väikese summa eest teile normaalseid introsi.

 

Kasutan programme: Cinema 4D, Sony Vegas 7.0 ja kui vaja siis ka Photoshop CS5 -te.

 

Introd mis teinud olen:

http://www.youtube.com/watch?v=366RmsuZLJk&feature=player_embedded

 

 

[video=youtube;dMFjI-GUSsY]

 

 

[video=youtube;Ik2ht-gJXSc]

 

Hind: kokkuleppel

 

Kui teile töö mis ma teile tegin, ei sobi, siis võin ma ka uuesti üritada ja leida teile sobivama variandi.

Intro tegemiseks läheb aega umbes 1-2 päeva, kuna renderdamine võtab väga kaua aega.

 

Kontakt: pohjal@hotmail.com

 

 

Hakkan siia siis vaikselt töid mille olen teinud lisama ka.

Muudetud liikme TeemeDiili'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

esimesed kaks võiksid muusikaga kuidagi kokku sobida, mingi effect or something, sony vegasel nagu midagi oli, kuid värvid olid jubed. Minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt seda arvan ka mina, et kui ikka intro on siis ikka teha se põhjalikult ja ilusti, mitte, et korraks tuleb tekst pildile ja siis kohe kaob.


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

wtf kuidas sa sellise asja eest raha saad küsida. Ükskõik kes saab sellega hakkama, youtubes tutoriale 32984234 tükki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olgem ausad see mis sa mulle tegid on ikka paras kaka kolme euri eest.

Arenemismaad on kõvasti kõvasti.

 

proovi ise midagi teha, sa ainult kritiseerid siin teisi. Aga kes sina oled? Null oled kahjuks. Palun pista oma ego persse ja ela rahulikult :)

 

Suht head introd on. Ei usu, et päris igaüks oskab selliseid teha. Kellel vaja, see tellibki!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
//

 

On kaks võimalust, miks see renderdas nii kaua. Esimene on see, et sul on prose ikka VÄGA lahja või siis oled nii mõnegi asjaga üle pingutanud(märkasin mõnes kohas). Kui see pall oleks realflowga tehtud ja korralikult liikuv jms, siis oleks reaalne, et renderdusaeg oleks nii pikk. Muidu ei ole siin miskit erilist ning ei nõua üldse sellist vaeva, mille eest raha küsida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.