Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Geeniuse vastane löögirühm - Runescape22 [HOIATUS]

Soovitatud postitused

Lugupeetud foorumlased,

 

Kurbusega pean teile teatama, et nüüd tegutseb ka Geeniuse vastane rühmitus msniga : GeniusLeet@windowslive.com. Kindlasti jälgige alati msn lõppu, sest õige msn on GeniusLeet@hotmail.com

Lisasin siia väikesed tõestusmaterjali ka kasutaja Runescape22 kohta, kes minu teemasse mille tuli ostma sellise jutuga.

Keegi võiks talle ban ära visata.

Willy - Kui sul on sellega midagi pistmist siis hakka rääkima!

 

Runescape22 Andmed - Kuulus scammer :)

Nimi:Teivo

Maakond:Läänemaa

Linn:Lihula

 

 

 

Lisatud.

 

EDIT: Logis msn välja, tehing jäi pooleli.

EDIT2: Vend tuli msn tagasi ja ütles, et GeniusLEET@windowslive.com ostab minult millid ära, Geeniuse namefakerid tegutsevad!

namefaker.pngnamefaker2.png

 

 

NB! Lõpuks kirjutas et tal pohhui kui vahvlis ban saab ning logis välja :)

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ütlen niipalju et kahtlustasin seda venda kohe algul. Tal on kahtlased tehingud 0-1 tehingutega vendadel , 1-2tehingut on tegijatega , need on ta muidugi ette käinud. Ja viimased päevad on tüüp ainult postcounti kogunud. Ja kui Willy andis selle msni siis on kõigeparem temalt küsida , kas ikka andis. Kahtlen küll selles , ban ära sellele vennale palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ütlen niipalju et kahtlustasin seda venda kohe algul. Tal on kahtlased tehingud 0-1 tehingutega vendadel , 1-2tehingut on tegijatega , need on ta muidugi ette käinud. Ja viimased päevad on tüüp ainult postcounti kogunud. Ja kui Willy andis selle msni siis on kõigeparem temalt küsida , kas ikka andis. Kahtlen küll selles , ban ära sellele vennale palun.

 

Kui ta mulle seda kirjutas, siis ma nagu alguses ei süvenenud mõtlesin, et andis õige Geeniuse msni, aga peale seda kui ta ütles, et ta aitab Geenius hakkasin ma seda uurima. Kui willy on selle asjaga tõesti seotud, siis on siin midagi kahtlast teoksil.

 

NB! Küsige alati Geeniuselt pm, et vältida pettuseid!


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule ole normaalne, vaevalt, et mingisugune " Willy " sellega seotub saab olla. Kui ta algul väidab, et ta aitab Geeniust ja siis ütleb, et ta ei tea mõhkugi ja Willy on kõiges süüdi siis ilmselgelt ajab ta käojaani. Alguses ta teadis kõike täpselt ja lõpuks tahtis süü kellegi teise kraesse veeretada. Isiklikult kasutajat " Willyt " ei tea, aga ei usu, et tal mingit pistmist sellega on.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahjuks sain ka scammi MSNilt geeniusleet@windowslive.com öösel, olin unine ja märkasin msni vahet alles siis kui juba oli hilja..

Oota oota, mis minul sellega pistmist? Lisas ja rääkis nagu Tõnis ise, sp jäingi uskuma. Mina ei saanud mingit raha ega midagi vaid andsin pinni ja ta kadus sellega. Pealegi olin ma eile vahvlist enamus aja banned ühe asja pärast millega on kõik nüüd OK, ei olnud scam ega midagi vaid eksitus.

Ning see sama vend, tahtis mult eile 20 pinni osta, rääkisin jms, et ta käib ette ja vend logis lampi välja, ütles et tal mingi sitaks tehinguid, samapalju kui Geniusel vms mingi arvu ütles ja logis. Mina ei teagi sellist venda, ta ei ole minu tuttav ega midagi.

Muudetud liikme klacen'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niipalju sellest bmw7seeria MSNist, et üritas mult mille osta ühekorra aga nõudis Teamviewerit millega ma nõus ei olnud ja peale seda kadus offline.

 

nõudis ka minult , see on vana trikk. Dropib sul rsgp maha ja paneb su akna kinni ,ise jääb raha maas ootama. Olen bani poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nõudis ka minult , see on vana trikk. Dropib sul rsgp maha ja paneb su akna kinni ,ise jääb raha maas ootama. Olen bani poolt.

 

Minult küsis ka aga ütlesin et käid ette või võtame MM.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui seda uuemat msni kasutada, näitab täisnime: Teivo Kuldsalu.

http://et-ee.facebook.com/people/Teivo-Kuldsalu/100000914223393

 

Edit: pakkus ka et ma müüks sellele msnile müüa teivo.kuldsalu.002@mail.ee

Obviously, ärge tehke nende inimestega tehinguid.

Muudetud liikme Robi^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.