Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

1. Alusetult petturiks süüdistamine on keelatud! Pead tõestama, et kasutaja sind scämmis.

Alus on mul olemas. Tahtsin saada memberiks ning otsisin pinimüüjat. Leidsin selle venna, 200+ tehingut, ahaa, suht usaldusväärne. Võtsin ühendust ja ostsin pini. Kui pini ära sisestas, võttis oma 10 minutit tüübil, logisin sisse ja opaaa, asjad läinud. Mees lumbys ja raha ning asjad kadunud.

 

2. Teema peab sisaldama pilt(e) tehingust/msn ajaloost/panga väljavõttes jms.

Tühipaljas MSNist kopeeritud tekst ei loe!

 

Tühipaljas msn tekst ei loegi? nonii, kust ma peaksin nii ettenägelik olema ja teadma et vend mind scammib? kallid moderaatorid, sellega olete väga pange pannud. Ma usun et msn tekst on siin põhiline mis loeb. Pilte millest??? sellest kuidas ma ta runescape nime enda notepadi kirjutan w? Msn ajaloost? see on sama mis msn kopeerimine. Panga väljavõttest? No eks ma siis lisan pildi kuid panga väljavõttega pole siin midagi seotud. Memberiks ma sain ja kõik on õige aga ainult vot sellien mure et asjad on läinud.

 

120122194423.png

120122194427.png

gffewf.JPG

 

 

3. Inimese andmed, kellega tehingut tegid. Olgu selleks Runescape nimi/Pangakonto/Foorumi kasutajanimi vms.

Runescape nimi- ei tea mina

Pangakonto- 221053174380

Foorumi kasutaja - Notta

 

 

 

4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

 

Tunnistaja: Agn(Kevin) kes viibis samal ajal minu pool kui see sündmus aset leidis.


suicide.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas sa tegid pildi ka log-in 'ist vahetult pärast pini ostmist kui sisse logisid? Kui ei siis ei saa me sind mitte midagi aidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Nii, esiteks, te ütlesite, et te pole neli päeva oma kasutajaga sees käinud (see on kirjas minu pinniteemas), siis kuidas te üldse võisite teada, et seal varem ei käidud ega tühjaks tehtud, sest mina pinni sisestades teie kasutajaga mängu sisse ei logi. Peale selle oleks te võinud vaadata, millise IP-ga viimati sisse logiti, sest tõenäoline on, et see tehti tühjaks selle nelja päeva jooksul, kui te sees ei käinud. Mäng viskab kohe sisse logides ette mitu päeva tagasi ja mis IP-ga sisse mindi kasutajasse.

 

Hetkel te ei tõesta mitte midagi, kui ainult laimate mu nime. Teie tunnistaja tunnistab ainult seda, et ta nägi tühja panka nagu ma aru saan, sest te ei olnud ju sees käinud, järelikult ei saa ta ka teada mis itemid teil kindlalt olid.

 

Mingit motiivi mul tema scammimiseks ei ole, müüsin talle pinni lihtsalt et teda scammida 20M pärast? Vaevalt, sest see poleks üldse mitte tulus. Rohkem polegi, kui, et mina seda isikut pole scamminud.

 

Edit

 

Soovitus sulle endale, kui teed äri, siis vahetult enne seda tehakse pilte ka enda enda kasutajast, et tõestada mis enne oli. Samuti saad sa vaadata mitu päeva tagasi logiti ja mis IP-ga, sest siinsed adminid saavad sel juhul kasutaja IP-ga kokku viia. See, et sina pole piisavalt ettenägelik selliste asjade juures on puhtalt su enda süü. Kui sa oleksid enne pinni ostmist oma kasutajaga sees käinud poleks isegi seda teemat tulnud.

Muudetud liikme Orunescapemarket'i poolt

iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Siin on see koht:

 

sele2.jpg

 

Et sa järgmine kord teaksid, enne kui nii süüdistama hakkad kedagi, mina pole sealt midagi võtnud ja miks ma peakski.

Muudetud liikme Orunescapemarket'i poolt

iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tra sa arvad et ma mingi lohh et ma ei tea et sealt näeb ip-d we. niimoodi räägigi et see koht on, jahud siin sellisest kohast kust saab vaadata. no kui ma selle akna ära panen siis ma ENAM EI NÄE JU MITTE KUSAGILT IP-D. sa ajad nii segast juttu et ise ka aru saad mida sa räägid w


suicide.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole küll minu asi, aga Vikat sa oled haige taun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.