Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sain temalt siis ükspäev acci ostetud, kahjuks aga juhtus nii, et accounti info testimise vastuseks tuli Denied. Europarm oli selleks ajaks jõudnud juba raha ära raisata. (Tema jutu järgi)

Ta on mulle juba päris kaua seda ära lubanud maksta, kuid kahjuks ongi asi siiapaika jäänud. Pmidele ei vasta, msnis olen blocked. (Arvatavasti) Hoiatan ette. Ta muidugi rääkis, et paneb mingid accid müüki, mida ta ka tegi. Märkasin, et on päris mitu tükki juba maha jõudnud ärida ning raha pole minuni siiani tulnud. (Kontonumbri ja värgid olen ära saatnud juba talle)

 

 

ScreenShot019.png


Lench_Mob_Records_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

EuroParm, ma annan sulle aega 24h, et talle see pikka aega võlgu oldud raha tagastada, vastasel juhul olen sunnitud su bannima.

 

Kui sa seda juba teinud oled siis ole hea ja postita siia tõestusmaterjal selle kohta, seda palun teha ka teema algatajal oma panga väljavõtetest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii, 60m on minu käes. Lench Mob raha kätte saamiseks võta ühendust minuga.

Msn: Dumby@dice.ee

 

Kui ma sul mingil põhjusel offline olen siis saada mulle ka PM enda msn 'iga.

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.