Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jarmo Pildistamised

Soovitatud postitused

Niisis mõtlesin ka teha väikse teema omatehtud piltidest. Pildistamiseks kasutan ma fotokat Samsung NX-11;) mõned mu lisatud piltidest on tehtud ka Canon powershot a540 (vist?) ja töödeldud neid suhteliselt ohtralt olin veel liiga noor,et tajuda photoshopist midagi :D mõned pildid kehvema kvaliteediga kuna pidin nad facebookist oma albumist tõmbama kuna originaalid pole hetkel mul kättesaadavad :(

aga minu pildid siis :

 

_SAM7634.JPG

269896_124617910957082_100002266209598_203811_601225_n.jpg

268256_124618414290365_100002266209598_203814_7722347_n.jpg

_SAM8078.JPG

 

lisan varsti juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaks viimast pilti väga head! :)

Edu ja ootame rohkem pilte.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa võiksid pildid suuremalt panna. Lihtsalt link


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitte ühelegi pildile ei sobi mingi tekst peale. Selline tunne jääb, nagu oleks reidis jälle. Photoshopis ära väga ülemeelikuks mine, kui vaja muuda veits brightness/contrasti ja timmi veits värve ja muidugi crop mingi pask maha, aga rohkem vast vaja polegi. Ümmargused nurgad, kõige jubedam asi üldse, mida pildiga teha saab.

Arenguruumi on kõvasti, proovi harjtuseks teha rohkem kompositsioonilisi pilte ja suure DOF-iga - kasvõi igapäeva esemetest, mingid pliiatsid vms, et hakkaksid juba vaikselt tajuma asjast. Seebika välguga tee ainult hädaabi korras pilte, tavaliselt rikub laks-välk-näkku pildi ära.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

sellist kriitikat ma täitsa ootasin... kirjadega pildid ja üle photoshopitud pildid on tehtud kui olin ehk 13 nüüdseks peaaegu 5 aastat möödas sellest . Ja pildi ääred ümaraks oli ka katsetus uue fotokaga mis seda võimaldas:) eks ma arenen tasapisi: see nädal plaanis pildistamisele pühendada:d eks annan parematest tulemustest teile teada:p edit. Jäi arusaamatuks mis on DOF? Soz minu teadmiste vähesusest:d

Muudetud liikme j2nku-'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sellist kriitikat ma täitsa ootasin... kirjadega pildid ja üle photoshopitud pildid on tehtud kui olin ehk 13 nüüdseks peaaegu 5 aastat möödas sellest . Ja pildi ääred ümaraks oli ka katsetus uue fotokaga mis seda võimaldas:) eks ma arenen tasapisi: see nädal plaanis pildistamisele pühendada:d eks annan parematest tulemustest teile teada:p edit. Jäi arusaamatuks mis on DOF? Soz minu teadmiste vähesusest:d

 

Suur DOF = suur pildisügavus.

 

mõtlesin sellepeale aga vaatasin,et vb jäävad liiga suured ? aga eks ma proovin :)

 

Tee siis pilt mõõtmetelt foorumile sobivaks. :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See koera pilt ikka väga hea:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.