Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sai siis eelmine aasta ostetud runescape kasutaja pisargaas. ilt. Kasutaja tõmmati tagasi ning pisargaas. väidab, et temal pole sellega pistmist ja et ma rääkigu esimese omanikuga, Supraga(kes on ammu banned).

Kas siis tõesti pisargaas. ei vastuta kasutaja eest nagu ta väidab? Või ikkagi vastutab?


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minul pole sellega kasutaja midagi pistmist. Mina ostsin selle kasutaja Supralt, siis kui see oli cmb 3 ja lihtsalt oli tal see seisnud. Nime pärast ma selle ostsin ja arendasin seda, kuni mul tuli kopp ette mängust ja otsustasin quitida ja müüa kasutaja maha, nii ma ka tegin. Kasutaja müüsin happy feet'le ja rohkem ma pole sellest kasutajat mitte midagi kuulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minul pole sellega kasutaja midagi pistmist.

Nime pärast ma selle ostsin ja arendasin seda,

 

ah ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sina müüsid ja sina vastutad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

 

Teiega pole mõttet rääkida ka enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sina müüsid, sina vastutad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pean nõustuma, et pisargaas ikkagi vastutab. Sa pead aitama kasutajat tagasi saada, kas siis recoverida või siis Supraga rääkima, sest last login klappis ikkagi Supra omaga.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma sain kasutaja tagasi, kuid mida ma teen sellise kasutajaga, kui mingi härra võtab kasutaja tagasi, siis kui jumal juhatab...

 

Sooviks kasutaja raha tagasi saada, kuna kasutajat müües Sa peaksid kindel olema selles et MITTE kui mingisugust jama kasutajaga ei teki. Ja kuna nüüd ei mul selle kasutajaga midagi peale hakkata, polegi nagu enam minu oma vaid kellegi teise...

Muudetud liikme Happy Feet'i poolt

5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Anna oma msn Happy feet.

 

kasutajat müües Sa peaksid kindel olema selles et MITTE kui mingisugust jama kasutajaga ei teki. Ja kuna nüüd ei mul selle kasutajaga midagi peale hakkata, polegi nagu enam minu oma vaid kellegi teise...

 

Kuidas mina peaksin teadma millal keegi selle tagasi tõmbab? Sellel ajal oli veel Supra moderaator ja usaldus oli 100%, ütle mulle palun seda?

Muudetud liikme pisargaas.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.