Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere !

Vajaks infot isik ''Kaarel Rander''i kohta . Isik varastas mult 25€ ning oleks soov võtta nende vanematega ühendust . Politseisse tegin juba avalduse ära ning saatsin ka kooli kirja .

 

Nii palju kui mina tean:

Nimi: Kaarel Rander

Kool: Tartu Karlova Gümnaasium 7C

Number: (oleks vaja teada)

Moderaatoritel paluks mitte sulgeda seda teemat !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks sa kooli ei helistanud,siis oleks saanud kindlasti numbri kätte?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

10 posti ja 0 tehingut , mis ta varastas sult selle ninaalt ära ?


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

OMG ma ütleks, sa oled ikka täis saabas!!

 

Tema kohta on enne scämmi teema olnud ning ta vend on veel kõvem scämmer. Uuri natuke Google ja otsi sealt Siim Rander saad ta tegemistest teada, arvatavasti on selle taga Siim Rander.

 

Petturi fb (Siim Rander) http://www.facebook.com/profile.php?id=100002508299069

Petturi õe fb http://www.facebook.com/profile.php?id=1019295829&ref=ffl

Petturi ema fb http://www.facebook.com/profile.php?id=1801839449&ref=ffl

 

Peaks tema nr olema: 56744755 (Võib esineda Gunnari nime all!)

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hhaha tõesti arvate et kellegi ema maksab teile raha tagasi w hahaha L O L ! miks peaks kellege ema teile tagasi maksma sama hea ma tulen teie emade juurde ja hakkan raha noudma ! kuna siin on 7c siis läks kutt kohe õhku täis arvab et väike poiss ja voib mida tahab teha ! Sinusugused pasakotid kes ronivad emade ja mendide juurde kittuma on ehtsad pedekad mendi tangid ! irl saaksid igaltühelt molli pärast roomaksid sinna menti ja peale seda saaksid jalle kuni enam ei taha kunagi menti minna ! mendi tank rott kalts sinusugune ple oma eluväärt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hhaha tõesti arvate et kellegi ema maksab teile raha tagasi w hahaha L O L ! miks peaks kellege ema teile tagasi maksma sama hea ma tulen teie emade juurde ja hakkan raha noudma ! kuna siin on 7c siis läks kutt kohe õhku täis arvab et väike poiss ja voib mida tahab teha ! Sinusugused pasakotid kes ronivad emade ja mendide juurde kittuma on ehtsad pedekad mendi tangid ! irl saaksid igaltühelt molli pärast roomaksid sinna menti ja peale seda saaksid jalle kuni enam ei taha kunagi menti minna ! mendi tank rott kalts sinusugune ple oma eluväärt

 

Ainuke Rott, kalts ja tank oled Sina, kes pole oma elu väärt! Normaalsed inimesed ei lase teisi inimesi üle ja ei poe suurte sõnade taha peitu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hhaha tõesti arvate et kellegi ema maksab teile raha tagasi w hahaha L O L ! miks peaks kellege ema teile tagasi maksma sama hea ma tulen teie emade juurde ja hakkan raha noudma ! kuna siin on 7c siis läks kutt kohe õhku täis arvab et väike poiss ja voib mida tahab teha ! Sinusugused pasakotid kes ronivad emade ja mendide juurde kittuma on ehtsad pedekad mendi tangid ! irl saaksid igaltühelt molli pärast roomaksid sinna menti ja peale seda saaksid jalle kuni enam ei taha kunagi menti minna ! mendi tank rott kalts sinusugune ple oma eluväärt

 

 

sa mingi panniga pähe saanud v ? kutt saab üle varastatakse raha miks ta ei või menti minna tra tõmba nahhuj siit scammer rott .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.