Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Igaksjuhuks postitan siia väikese heads-up'i.

 

Lugu siis selline, et minu kahte accounti, Yummy_Harold ning ITIatu (nüüd juba nimega ChaoticTerms), üritatakse/üritati recoverdada. Kõik algas viienda jaanuari õhtul kui ma avastasin, et Yummy_Haroldi pw vale. Hakkasin siis recoverdama jne, aega läks kuskil viis tundi, kuni lõpuks sisse sain ning panga (kuskil 3,2B) üle anda sain sõbrale. Sisse logides oli selline tore IP:

120106035313.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Samal ajal kui jamasin, et Yummy_Harold tagasi saada, avastasin, et mu teine account ka recoverdatud/hackitud. Nimi ära muudetud ja whatnot. Lisasin siis poisi, rääkisin temaga natuke noob acci pealt, tüüp hakkas küsima, et mis pangas oli jne, kui ma suutsin talle isegi RuneScape classicu statsid üleslugeda, siis tõmbas tüübil vist jalad värisema, pani fc kinni, kustutas mu flistist ära ning pani alogi private peale. Järgmisel päeval suutsin ma accounti edukalt recoverdada siis.

Leidsin seekord aga sellise IP:

120107170543.png

 

Täna on terve päeva olnud selle accountiga jama- kahel korral, kui ma ei eksi, on suudetud ta minu käest ära recoverdada, kuid nüüd viimaks tundub, et mina jäin ikkagi peale, sest tüübil polnud oidu recovereid/emaili ära regada ning lisaks ka fakt, et ma leidsin väga vanad payment detailid. Good 1.

Pärast mõningast konsulteerimist Dumbyga tuli välja, et seda IP'd kasutavad siit foorumist Kristjan P ning Deud. Siit siis see heads-up. Asjasse on nüüdseks kaasatud Starman ning kui Starman ei peaks tahtma mulle infot isikute kohta väljastada, siis hakkab Eesti Politsei tegelema identiteedivargusega.

 

Loodan omaltpoolt, et oli meeldiv lugemine. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

RS konto pole identiteedivargus. Kui sa hakkad RSi mängima siis nõustud tingimustega, et sinu konto kuulub tegelikult jagexile ja ainult talle (seega ei ole see sinu virtuaalne identiteet vaid nende oma). Kuna sa ei ole kaotanud päris raha läbi selle teo siis ei tee Politsei selle jaoks midagi. Loodan, et saad oma asjad korda! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pärast mõningast konsulteerimist Dumbyga tuli välja, et seda IP'd kasutavad siit foorumist Kristjan P ning Deud. Siit siis see heads-up. Asjasse on nüüdseks kaasatud Starman ning kui Starman ei peaks tahtma mulle infot isikute kohta väljastada, siis hakkab Eesti Politsei tegelema identiteedivargusega.

 

Loodan omaltpoolt, et oli meeldiv lugemine. :)

 

Issand jumal, Eesti Politsei saadab su sellise teemaga pikalt, neil pole aega sinu Pixlite eest võidelda, neil vaja kiiruse ületajatele krõbedad trahvid kaela väänata või helkurita koolilapsi trahvida.

Ilmselgelt oled sa siis seda kontot kellegiga jaganud või seda maha müünud, sest niisama lambist ei ole runescapes enam ammu juba võimalik kontostid recoveryda.

 

Samas loodan, et saad asjad korda ja kurjategija saab vääritud karistuse (pidasin silmas just e-maili sisse logimist)

 

Kui sinu e-mailis käidi sees, siis see peaks küll karistatav olema minumeelest.

 

 

aitähh :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nimelt need, kes räägivad, et politsei ei tee pixlite eest midagi, siis te rängalt eksite. Minu meelest on see siiski küberrünnak ja on karistatav.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nimelt need, kes räägivad, et politsei ei tee pixlite eest midagi, siis te rängalt eksite. Minu meelest on see siiski küberrünnak ja on karistatav.

Jah see ongi küberrünnak, aga parku ei suhtuta sellistesse asjadesse eestis karmilt ja põhjalikult.Vaadatakse pealiskaudselt üle mis toimus ja kõik asi lahendatud midagi rohkem ei juhtu.Samas, aga osadas riikides võib sellist asja isegi karistada juba vangistusega niiet jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Isliklikult hackiti ka mingi aeg kõik kasutajad ja mailid. Ühte hotti siiamaani tagasi pole saanud. Öeldi hotist et tehke politseisse avaldus. Tegin kuid politseis pole selle asjaga tegeletud poolteist aastat. Sinnapaika see jäigi.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.