Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Roosna-Alliku SURF (palju mappe)

Soovitatud postitused

IP:80.79.113.23:27015

Server on minu poolt üles ehitatud.Admineid ja vippe on vähe nii et langetasime hinnad väga madalele 1 eur on vip 1,50 admin 2 euri immu.28.detsembril 16.00 loositakse välja kaks 2 korrahoidjat olge siis sees

Mappe ligi 40 ja foorum http://roosnasurf.forum.co.ee.

SMS TEENUSED:vipi info: saada sõnum numbrile 15330 (eestis) 17163 (soomes). sõnumi sisuks pane TXT SURFADMIN CSNICK Sõnumi hind: 1 euro

admini info:saada sõnum numbrile 13013 (eestis) 17163 (soomes).sõnumi sisuks pane TXT SURFADMIN1 CSNICK (eesti) TXT2 SURFADMIN CSNICK Hind:1,50 eurot

immu info: saada sõnum numbrile 13015 (eestis) 17163 (soomes). sõnumi sisuks pane TXT SURFADMIN2 CSNICK (eestis) TXT25 SURFADMIN2 (soomes) Hind:2 eurot

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mina küll seda odavaks ei nimetaks.. need on ühed kallimad surf serveri hinnad & olen 100& kindel et keegi ei osta neid, kuan server on 24/7 üldiselt tühi.

 

Soovitan siis hinnad natuke alla lasta, aga edu muidu.. :eat:


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.