Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

The Fast and the Furious (Kiired ja vihased) - 2001-2011..

Soovitatud postitused

Esimene osa:

The Fast and the Furious (2001)

Lisaosa 1:

Turbo-Charged Prelude (6 minutiline film) (2003)

Teine osa:

2 Fast 2 Furious (2003)

Lisaosa 2:

Los Bandoleros (20 minutiline film) (2009)

http://www.youtube.com/watch?v=T23dZiYeK08&feature=related

Kolmas osa:

The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)

Neljas osa:

Fast & Furious (2009)

Viies osa:

Fast Five (2011)

Kuues osa:

Fast Six (2013)

UNOFICCAL TRAILER.

 

Üldine arutelu siia.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei oska küll täpselt öelda, aga ma arvan, et kokku olen vaadanud neid osasid üle 50 korra kindlasti. :D

Can't wait for the next one.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eelmine nädalavahetus vaatasin peaaegu kõik osad jälle läbi, tore oli meenutada. Tokyo Drifti jätsin vahele, kuna see minujaoks täiesti teine film ja miski ei kutsu seda vaatama.

Muidu tuleb vist oodata 6ndat osa, või mis? :lohhel6:


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

2013 suvi tundub praegusel hetkel niiii kaugel..

Vaatsin ise ka suht hiljuti läbi kõik, kolmas ei läinud nagu üldse teemasse. :dead:

Still, fast and furious is the best, eventhough i've watched it like 10 times. :king:


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teadsite, et Tokyo Drift on tegelikkuses viies osa? See seletab asjaolu miks Han on Fast Vive's elus.

Aga filmidest ise siis niipalju, et meeldisid esimesed 2,3 osa rohkem kui pragused Rio-Heist filmid.

Fast fives racingut nagu põhimõtteliselt üldse ei olnud,

kaks race kohta oli, millest üks lõigati välja. Või, et nemad tahavd nüüd rohkem actionit? Well.. midagi kaasahaaravat storylines ei olnud, Põnevust, pinget ei tekkinud - ütleks, et üsna nõme film sellekohapealt, right? Kui võrrelda Bourne osadega siis ütleks, et fast five saaks pika puuga üle.

 

Peace, loodetavasti tuleb Fast Six ja Seven paremad kui 3, 4, 5.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lemmik osa tokyo drift , mõte on filmil olemas , keegi väitis et see ei tõmba kuid siiski , mulle meeldib ja lausa väga :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lemmik osa tokyo drift , mõte on filmil olemas , keegi väitis et see ei tõmba kuid siiski , mulle meeldib ja lausa väga :)

 

Enda lemmikuks on samuti Tokyo drift, muidugi on sellel mõte olemas, see film näitab, et võidusõit ei tähenda ainult kiirendamist.Täna kell 00:00 kanal kahes. :coolio:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lemmik osa tokyo drift , mõte on filmil olemas , keegi väitis et see ei tõmba kuid siiski , mulle meeldib ja lausa väga :)

 

Enda lemmikuks on samuti Tokyo drift, muidugi on sellel mõte olemas, see film näitab, et võidusõit ei tähenda ainult kiirendamist.Täna kell 00:00 kanal kahes. :coolio:[/quote:16du3kco]

 

Vaatasin , lihtsalt hea , pole rohkemat öelda :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige parem ongi vist 5 osa? Esimest osa ka korduvalt vaadatud 2 osa ei tõmba kohe üldse. Väga nagu midagi jääks puudu. Tokyo Drift oli väga mõnus meeldib täiega , 4 osa vist üks kord vaadanud? eriti nagu ei meeldinud. Kuid jah Fast Five imo parim 5+

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järgmine FF võiks tulla ka mingi driftiga imo. Kõige paremini läheb peale. Seega parim osa Tokyo Drift minumeelest.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.