Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Kasutaja Saiake, the_soul47@hotmail.com

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Nja huvitav kus antud tegelane elab üldse... See mida sa siin kokku leppeks nimetad on vähe teien asi kui kokkulepe. See, et sa lihtsalt ütled et, enne järgmist kuud ei saa sa midagi, kui ei meeldi siis ei saa üldse, pole mingisugune kokkulepe. Mingist kokkuleppest pole sa minuga rääkinudki.

Sinu esimene vastus minu steami ülesaamisele oli "see kustkohast ma neid kasutajaid saan pole sinu asi." Väga kena suhtumine.

Isegi msnis pole sinuga sellest ajast saati enam kontakti saanud, oleks sa mingi legit tüüp oleksid ise minuga ühendust võtnud juba selle aja peale mitte lihtsalt ignorenud ja flamenud terve see aeg. Aga jah tore et näeb et sinusuguseid siin foorumis ei peaks olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa võiksid scammeri nime suurelt teemas mainida siis googlis ka näha ntx

 

PETTUR KRISTJAN KIRPU

 

4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

 

Tõmba minema newcomer

 

---------- Post added 13-12-11 at 13:03 ----------

 

Nja huvitav kus antud tegelane elab üldse...

 

Kohtla Järve, Ida-Virumaa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Newcomer , k see et mul account tehtud hiljuti ei ütle veel , et ma newcomer kuid jah arvamusi on erinevaid ma lihtsalt mainisin kannatanule et sinu nimi peab jääma googlesse suurelt näha teistele ja vbl ka sulle häbiks ? Nt oleks ju hea kui mõni su klassivend/õde googeldab sind ja avastab et sa oled pettur ning räägib sellest teistele edasi ja siis on sul häbi ja tead et enam nii ei tee , k , thx , bye.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Newcomer , k see et mul account tehtud hiljuti ei ütle veel , et ma newcomer kuid jah arvamusi on erinevaid ma lihtsalt mainisin kannatanule et sinu nimi peab jääma googlesse suurelt näha teistele ja vbl ka sulle häbiks ? Nt oleks ju hea kui mõni su klassivend/õde googeldab sind ja avastab et sa oled pettur ning räägib sellest teistele edasi ja siis on sul häbi ja tead et enam nii ei tee , k , thx , bye.

 

Mul ei oleks häbi. Klassikaaslasi ei huvita need asjad üldse.. Aga sa jälle rikkud seda reeglit :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul ei oleks häbi. Klassikaaslasi ei huvita need asjad üldse.. Aga sa jälle rikkud seda reeglit :P

Sellest pole hullu kui klassikaaslased näevad, vanemaks saad siis enamus tööandjad vaatavad nime googlest järgi.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Flame on ka justkui tunnistaja, ta on seda teemat jälginud ja teab asjast pms samapalju kui mina, ei riku ta siin mingeid reegleid.

 

See, et ta on teemasi jälginud ei tee teda tunnistajaks. Ma lähen ka jälgin scammimis teemasi ja ma olen tunnistaja? lol

 

---------- Post added 13-12-11 at 13:28 ----------

 

Sellest pole hullu kui klassikaaslased näevad, vanemaks saad siis enamus tööandjad vaatavad nime googlest järgi.

 

Miks tööandjaid peaks huvitama mida ma tegin 15 aastaselt? Neid huvitab ikka kuidas ma tööd teen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See, et ta on teemasi jälginud ei tee teda tunnistajaks. Ma lähen ka jälgin scammimis teemasi ja ma olen tunnistaja? lol

 

---------- Post added 13-12-11 at 13:28 ----------

 

 

Miks tööandjaid peaks huvitama mida ma tegin 15 aastaselt? Neid huvitab ikka kuidas ma tööd teen.

 

Kui sa lähed labidatööliseks siis jah ei huvita aga kui sa lähed natukenegi tähtsamat tööd tegema siis nad vaatavad.

Ma tean näiteks, et Elionis mitu tüüpi nii tööst ilma jäänud.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa lähed labidatööliseks siis jah ei huvita aga kui sa lähed natukenegi tähtsamat tööd tegema siis nad vaatavad.

Ma tean näiteks, et Elionis mitu tüüpi nii tööst ilma jäänud.

 

Et kui 15 aastaselt... Pubeka eas tehaksegi lollusi ju, sellest kasvab välja ju

 

---------- Post added 13-12-11 at 13:34 ----------

 

saiake sa ei jaga elust ei midagi "kuidas ma tööd teen" lollimat lauset annab postitada või mõelda ...

 

t*ra tõmba uttu siit juba, sinust nii villand juba. ei huvita üldse sinu arvamus, mida sa üritad ma ei saa aru?

 

 

 

 

/// Sai steami

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.