Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

servu host

Soovitatud postitused

tere

mõtlesin et teen siis serveri, aga olen väga vähe maincrafit ültse mänginud ja seda ka arvuti klassis..

aga nüüd tuli siis mõte teha oma maincraft server, aga tahaksin küsida, kui ma selle teen kas siis saan teistele ka serveri andmed anda ku on host fail vms sees et kui mina olen offline siis tema saaks hostida või mõlemad korraga jne..

 

Kui ei saa siis võiksite rääkida kui ma üksi hostin kas arvuti on aeglane jne.. kas servus lag, aga loodan et saab mitmekesi + otsin ka siis inimesi kellega teha

________

et kui keegi on minuga nõus tegema, siis tahaksin teha hea serveri..

 

1. teeks ise mingi laheda ja uue mapi ja ehitised kõik meie tehtud..

2. rolerplay modiga siis nagu - mingi suurlinn

_____

hmm.. võin ütelda et mul on muidu korralik domeen olemas ja täitsa vaba..

ett pakkuge!


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kui sul pole enda arvutis isegi minecrafti, siis pole mõtet küll teha

 

loogiline et on ma pole seda palju mänginud aga mulle meeldis see mäng kohe kui seda nägin ja mul on ka kodus mäng olemas, et mul oleks suured unistused mitteet mingi 2 päeva teen ja tulge ja liituga ja k6ik. tahaks teha midagi lahedat ja vaeva näha et teistel oleks hea mängida.. loodan et mõistad..


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.