Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas Saada Kergesti Raha ?

Soovitatud postitused

Tere kõigile , avastasin ühe kerge raha tegemise viisi( ise katsetan praegu).Lugu on siis nii :

 

1) Neobux.com

2) Registeerite

 

Ainuke asi mida te tegema peate on : Klikkama Advertisementide peale , Iga annab teile 0.01 USD senti.

Iga 12 tunni tagant värskendatakse advertisemente.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Te peate saama kokku 2.00$ , alles siis saate oma raha välja võtta.

Minu arusaamise järgi peaks see kanduma teie paypal'i kasutaja kontole.

 

****NB***** Teisel leheküljel rohkem infot selle kohta , soovitan kindalsti chekkida :P !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@ Ristikene : Kui sa oleks lugenud korralikult . Asi on nii sa saad 15 advi. kui sa need ära teed siis sa rohkem 12 tunni jooksul ei saa teha neid.

 

---------- Post added 02-12-11 at 21:34 ----------

 

@ Rare Skilzz : Ega tuleb aeglaselt jah aga vähemalt teenib ... neobux laseb 2.00$ pealt välja võtta , muidugi võid rohkem teha ( ma võtsin 7$ välja endal )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On ka kergemaid viise.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See pole küll kerge viis...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mine küüri Säästukas avalikke potte.

Y U SO FUNNY?

Raha ei anna kergelt teenida....Kergelt tulnud, kergelt läinud.Mul vähemalt on nii...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Panga rööv aitaks ;)

 

---------- Post added 04-12-11 at 17:27 ----------

 

Kokkuvõttes tuleb teil selle progaga elektriarve ka suurem ;)

Enamus foorumlasi elavad vanemate juures ja midagi ei maksa.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uhm, ma tegelenud sellega. Antud number, millest NeoBuxis räägitakse, pole 0.01, vaid 0.001. Ehk siis päevaga saad sa at best 1-2 senti. Minu teada on refresh iga 24h seal. Ise kasutan veel PowerfulBux, Buxweek, 33bux, RGClix jne, see raha ei voola, ta on üliaeglane ja ei pruugi vahest isegi tekkida sulle. Päris paljude saitide puhul on juba välistatud ka see PayPali asi, kuna PayPal kahtlustab selliseid ärisid liiga kergelt ning kontot lähevad uurimise alla seal liiga kergelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Asi on praeguseks nii .. saate 1 USD sendi per click ad. 2 uut adi tulevad 1 tunni - 1 poole tunni tagant . kell 12.00 meie aja järgi tuleb refresh ja kõik 15 uut adi.Ise olen teeninud paari päevaga 7.50$ ja kantsin üle oma paypal kasutajale. Kõik toimib hästi .. Soovitan seda kõigile.( Alertpay'sse saab ka kanda ).Päevas mina teenin umb. 35 USD senti, parem kui mitte midagi. Tean , et on ka paremaid saite kus saab kiiremini aga seal on 45% võimalust , et sulle raha kantakse.

Kõike parimat.

Wockout35

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.