Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMER EIGO URB: REwiwes- or BigDeal VAHVLIST ! MSN: Dontfume@hotmail.com

Soovitatud postitused

Vahvli kasutajad(olnud,on|BigDeal, REwiwes-, neaL

Nimi: Eigo Urb

Tel: 56186119

Rate kasutaja: SoundCloudZ

Msne, mida kasutanud: Saatanist@quiche.ee,TseazY@hotmail.com, [email:15xrva0u]dontfume@windowslive.com[/email:15xrva0u]

Elukoht: Paide(?)

 

 

Nonii, lõpuks tuligi välja et scammer on.

Käitus juba algusest peale kuidagi kahtlaselt, üritas nn. "sõber" olla.

Admin, kui soovid tõestust siis mu msn on [email:15xrva0u]Dubstep@Prica.eu[/email:15xrva0u], ei viitsi hetkel eraldi siia lisada.

 

Long story short: Ma müüsin CS serverit, mille rent oli kuni 12. dets makstud. Andsin REwiwes(edaspidi Vahvli useri BigDeal järgi)-e serveri andmed(GameHost cPanel) ning vastu sain RS kasutaja. Nüüd, täna on kasutaja tagasi tõmmatud. Ise väidab veel, et esimene omanik..

 

Ei viitsi pikka juttu kirjutada siis, tean niipalju, et kasutab ka mingit teist msni ja müüb siin Vahvlis mingeid asju.

 

Proof, et kasutaja oli tema käes(tema oma):

Imag2e.jpg

Image.jpg

Proof, et see kasutaja sai minu kätte:

http://www.vahvel.net/showthread.php?85823-M-P2P-MAIN-CB-132-6x99-1x98-1x97-QP-303-KUU-AEGA-P2P.-Total-2000

Proof sellest, kuidas e-mail sai minu omaks muudetud:

proof1.PNG

Mõned proofid ka msnist:

proof2.PNG

proof3.PNG

proof4.PNG

proof5.PNG

 

Müüsin nüüd IRL sõbrale maha 30€ga, vaatab mis nüüd saab siis..

 

Proof sellest, et ta kasutaja ümber andis ja asjad saab ka lähiajal, osa jutust on teise arvuti MSNi historys.

Küsige kui veel midagi teada vaja.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nonii, lõpuks tuligi välja et scammer on.

Käitus juba algusest peale kuidagi kahtlaselt, üritas nn. "sõber" olla.

Admin, kui soovid tõestust siis mu msn on [email:28l70u9i]Dubstep@Prica.eu[/email:28l70u9i], ei viitsi hetkel eraldi siia lisada.

 

Long story short: Ma müüsin CS serverit, mille rent oli kuni 12. dets makstud. Andsin REwiwes(edaspidi Vahvli useri BigDeal järgi)-e serveri andmed(GameHost cPanel) ning vastu sain RS kasutaja. Nüüd, täna on kasutaja tagasi tõmmatud. Ise väidab veel, et esimene omanik..

 

Ei viitsi pikka juttu kirjutada siis, tean niipalju, et kasutab ka mingit teist msni ja müüb siin Vahvlis mingeid asju.

 

SCAMMER: REwiwes- or BigDeal VAHVLIST ! MSN: [email:28l70u9i]Dontfume@hotmail.com[/email:28l70u9i]

 

Minuarust tahad sinna, et ta banniks saaks mitte adminid, ma soovitaks ikkagi siia tõestuse panna muidu asi jääbki soiku.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Admin, kui soovid tõestust siis mu msn on [email:52ymatjz]Dubstep@Prica.eu[/email:52ymatjz], ei viitsi hetkel eraldi siia lisada."

 

Kelle jaoks sinuarust reeglid on tehtud?


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võta ühendust Saitaniga ja anna talle tellimise täpsed andmed ja räägi talle mis värk on.

Palju õnne, said serveri tagasi!

 

 

Selline näeks välja siis ideaalne lahendus, kuna ilmselgelt sa ei saa seda RS'i kasutajat enam tagasi.

Igastahes minupoolne kommentaar BigDeal Tehinguid: 2 tükki, 67% - Pole scammer hästi paned debiilik.

Julged teha, julge tunnistada.

Lõpetad samamoodi nagu siin mingid Veljo Varesed muidu varsti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võta ühendust Saitaniga ja anna talle tellimise täpsed andmed ja räägi talle mis värk on.

Palju õnne, said serveri tagasi!

 

 

Selline näeks välja siis ideaalne lahendus, kuna ilmselgelt sa ei saa seda RS'i kasutajat enam tagasi.

Igastahes minupoolne kommentaar BigDeal Tehinguid: 2 tükki, 67% - Pole scammer hästi paned debiilik.

Julged teha, julge tunnistada.

Lõpetad samamoodi nagu siin mingid Veljo Varesed muidu varsti.

 

xD , mingi kõva netihiiro ? Enyway ma eitea mina seda acci tagasi ei võtnud ja vsjo , uurin elu mis saab ja korras .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
xD , mingi kõva netihiiro ? Enyway ma eitea mina seda acci tagasi ei võtnud ja vsjo , uurin elu mis saab ja korras .

Dubstep lisa siia tõestus, ilma tõestuseta ei tee me mitte midagi. Tõestus peab kõigile nähtaval olema.

 

BigDeal, kui tõestus olemas siis sina oled selle eest vastutav kui kasutajaga midagi juhtub. Kui sa müüd/vahetad kasutajat pead sa veenduma kasutaja 100% 'lises turvalisuses, et kasutajaga midagi ei juhtuks. Kui aga juhtub oled sunnitud kasutaja tagasi ostma/vahetama või aitama kannatanul kasutaja tagasi võtta. Kui kannatanul on soov raha tagasi küsida/vahetada siis müüja peab seda ka tegema müüdud ebaturvalise kasutaja tõttu.

 

Parimat,

~Dumby

 

E:// Te olete kõik ühed lambad kes te kasutajaid ostate/müüte/vahetate. Kas te õpite ka ükskord sellest, et 85% müüdud kasutajatest võetakse tagasi nkn. Ostad kasutaja, varem v hiljem oled sellest ilma ja süüdistada saad selles ainult ise ennast, et sa üldse mingit kasutajat osta kavatsesid. Väga loodan, et te õpite ükskord sellest ning ei osta neid kasutajaid enam, tehke ise, nähke vaeva ja võite 100% kindel olla, et kasutaja on ainult teie ja ei pea kartma, et kasutaja võetakse käest ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorry for OT aga Dumby , tegid mingi endamōeldud statistikat ?

 

Ei sorista välja, statistika pole ju välja mõeldud. Umbkaudu 70 - 80% kasutajatest lõpetavad oma tee eelmise omaniku juures ikkagi.

 

Ja Dubstep postitasin sulle siia kuidas toimida, kui oled serveriga scammi saanud.

 

Võta ühendust Saitaniga ja anna talle tellimise täpsed andmed ja räägi talle mis värk on.

Palju õnne, said serveri tagasi!

 

 

Selline näeks välja siis ideaalne lahendus, kuna ilmselgelt sa ei saa seda RS'i kasutajat enam tagasi.

Igastahes minupoolne kommentaar BigDeal Tehinguid: 2 tükki, 67% - Pole scammer hästi paned debiilik.

Julged teha, julge tunnistada.

Lõpetad samamoodi nagu siin mingid Veljo Varesed muidu varsti.

 

Arve tasusid siiski sina selle eest viimati, järelikult on sinu makseandmed.

Seega pole probleemi võtta ühendust kas siis foorumis kasutaja: Saitan

Või siis võtad ühendust MSN'is - [email:lhwv5ood]servers@gamehost.ee[/email:lhwv5ood] ; [email:lhwv5ood]ee@gamehost.ee[/email:lhwv5ood]

 

Sa saad oma probleemile lahenduse, kui sa ainult viitsiksid. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks minu REwiwes nimi siit läbi käib?Paluks see eemaldada , kuna mina ei tea sellest tohkugi, mingi 3rd person scam?Pole kummagiga neist tegemist teinud.

Paluks eemaldada minu nimi , aitäh.

Üleüldse olen ma ju 2 nädalat banned olnud "spami" eest ja 4s dets läheb see maha. Kuidas minu nimi siia sai?

 

// by REwiwes

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks minu REwiwes nimi siit läbi käib?Paluks see eemaldada , kuna mina ei tea sellest tohkugi, mingi 3rd person scam?Pole kummagiga neist tegemist teinud.

Paluks eemaldada minu nimi , aitäh.

Üleüldse olen ma ju 2 nädalat banned olnud "spami" eest ja 4s dets läheb see maha. Kuidas minu nimi siia sai?

 

// by REwiwes

eee.bmp

Praegu jääb see nimi siia, lahendage ise omavahel see nimevärk

 

Hakkan nüüd esimest postitust muutma.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

BigDeal, annan sulle aega õhtu kella 9 'ni server tagasi anda, vastasel juhul oled banned.

dubstep sul soovitan lihtsalt sõbrale raha tagasi kanda, mis sul muud ikka üle jääb.

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oh jah, peaks vist reeglid üles panema, kui GH serveril on uus omanik.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.