Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Martin Kase ja Tiit Järv = Petturid

Soovitatud postitused

Mainiks ära, et Tiit Järv ja Martin Kase on petturid. Pidavat olema sõbrad ka veel omavahel. Asi on igatahes politseis ka üleval. Lubas mulle müüa PP dollareid, ning neid ma OFC kätte ei saanud. Asi käis sedasi

 

Rääkisin Martin Kasega, ja ta lubas müüa dollareid

Kandsin ta "elukaaslase kontole", kelleks osutus Lajana Järv

Lajana Järv väitis, et ta poeg tahtis ta pangakontod saada

Politsei leidis, et mõlemad isikud on olemas, + alaealised

 

Mõlemad isikud elavad Tartus. Kui vaja postitan ka politseisse tehtud avalduse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht mõttetu praegu ju Paypal raha osta, kuu lõpp ja rahval on taskud päris tühjad. Pettureid on ca 80% Paypal raha pakkujatest, võib-olla isegi rohkem! Ma arvan see risk ei tasu ennast ära, kergem oleks ju SEB pangas arve teha.

 

Alaealistel kogu kuu tasku tühi. lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tõsi.

Ei ole tõsi. Ise alaealine, ja pidev omapoolne (loe : raha saadud mitte vanematelt) sissetulek.

 

Sain petta 35€ga. Piltide kohta niipalju, et kui väga vaja, siis panen üles. Hetkel nendega väikesed probleemid...arvuti sai nädal tagasi format c. Samas, kõik asi on politseisse antud. Ema, vend ja ma ise käisime tunnistamas. Postitasin selle siia, et lihtsalt hoiatuseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tean teda, tammelinnas tartus peaks elama...ega väga aus poiss pole, summa kah väik tiit ka alaealine aind väärtegu väikese trahvo saab + ta panga konto tavasti arestitakse seat ta ei maksa...aga vast mingi 5 a pärast mõistab kui loll oli ...

 

Tammelinnas...oo, seal mul isegi üks sõber, kes võibolla saab aidata. Nimelt kandsin raha Lajana Kase kontole, kes pidavat olema Martin Kase "elukaaslane"...Tuli välja, et on hoopis Tiit Järve ema. Ema tal töötab vanglas, riigiasutuses, ning arvatavasti tekib temal seal probleeme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Anna lihtsalt avaldus politseisse sisse...Kui kandsid Lajana Järve kontole, siis tõenäosus, et ta vallandatakse aina suureneb. Kriminaalsüüdistusega inimesed üldjuhul ei saa töötada riigikohtadel (loe: vanglaametnikuna). Ning kuna Tiit Järv on alaealine, siis keerab see nende pere täitsa tuksi.

 

Kui seda teed, on kõik OK...ajab poisi mõtlema ka oma tegude tagajärgedele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Anna lihtsalt avaldus politseisse sisse...Kui kandsid Lajana Järve kontole, siis tõenäosus, et ta vallandatakse aina suureneb. Kriminaalsüüdistusega inimesed üldjuhul ei saa töötada riigikohtadel (loe: vanglaametnikuna). Ning kuna Tiit Järv on alaealine, siis keerab see nende pere täitsa tuksi.

 

Kui seda teed, on kõik OK...ajab poisi mõtlema ka oma tegude tagajärgedele

Vabandust aga 30 euroga ei kaasne kriminaalsüüdistust.


Jarno : "Do I want to be famous, hell no .Do i want to be a dudeson, hell yes."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vabandust aga 30 euroga ei kaasne kriminaalsüüdistust.

 

Kriminaalsüüdistus kaasneb 64€ga, nagu olen lugenud. Minult 35€, teiselt 30€...olen suhtkoht kindel, et me pole ainukesed 2 lolli ohvrit. Küll selle süüdistuse saab talle ära tehtud, kui teised pettasaanud ka politseisse avalduse sisse annavad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Martin kase facebook peaks olema see:

http://et-ee.facebook.com/people/Martin-Kase/1241016609

 

Tiit järv:

http://et-ee.facebook.com/people/Tiit-J%C3%A4rv/100002267085089

 

Kui viitsiksid vaeva näha, saaksid kontaktandmed ka kätte ning temaga telefonitsi teel rääkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Martin kase facebook peaks olema see:

http://et-ee.facebook.com/people/Martin-Kase/1241016609

 

Tiit järv:

http://et-ee.facebook.com/people/Tiit-J%C3%A4rv/100002267085089

 

Kui viitsiksid vaeva näha, saaksid kontaktandmed ka kätte ning temaga telefonitsi teel rääkida.

 

Rääkinud isiklikult nii Lajana Järvega, tema reaalse abikaasaga võin öelda, et neil on sügavalt pohhui...Martin Kaske ei saanud kätte ja Tiit Järv ei võtnud oma telefoni vastu. Üritanud olen

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kriminaalsüüdistus kaasneb 64€ga, nagu olen lugenud. Minult 35€, teiselt 30€...olen suhtkoht kindel, et me pole ainukesed 2 lolli ohvrit. Küll selle süüdistuse saab talle ära tehtud, kui teised pettasaanud ka politseisse avalduse sisse annavad

 

neid summasid ei liideda kokku...mine tee avalduse sellele nimele kuhu raha kandsid ja looda parimat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht raske uskuda, et kriminaalsüüdistus emale esitatakse, kui ema ei olnud teadlik poisi tegevusest. Healjuhul väärteoprotokoll, nõutakse vanematelt trahv välja (kannatanutele).

 

Vabandust, pole küll asjaosaline, aga tahtsin oma arvamuse öelda.


Muštache K A O S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tunnen seda Martin Kase (Eelmine postitus, temast pilt on see õige pilt), kunagine mu klassivend. Tõsi, et elab Tartus.

 

Tema FB ei ole http://et-ee.facebook.com/people/Martin-Kase/1241016609, see on hoopis mingi teine isik, kellel on sama eesnimi ja perenimi lihtsalt.

 

Õige FB on http://www.facebook.com/profile.php?id=100001938177461.

 

Kool: krabi põhikool Elukoht: Tartu, Estonia Kodulinn: Bâniâs, Tartus, Syria Sündinud 17. september 1994. a.

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Anna lihtsalt avaldus politseisse sisse...Kui kandsid Lajana Järve kontole, siis tõenäosus, et ta vallandatakse aina suureneb. Kriminaalsüüdistusega inimesed üldjuhul ei saa töötada riigikohtadel (loe: vanglaametnikuna). Ning kuna Tiit Järv on alaealine, siis keerab see nende pere täitsa tuksi.

 

Kui seda teed, on kõik OK...ajab poisi mõtlema ka oma tegude tagajärgedele

Ema nüüd küll sul krimaalkaristust ei saa...lol.

Ema pole ju midagi varastanud.Vaata kui vana see lohh on, seega ta vastutab ise oma tegude eest, mitte ema.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ema nüüd küll sul krimaalkaristust ei saa...lol.

Ema pole ju midagi varastanud.Vaata kui vana see lohh on, seega ta vastutab ise oma tegude eest, mitte ema.

 

Eks näeb, mis asjast kujuneb. Tahtsin igatahes promoda neid pettureid, et teised üle ei saaks. Ning, nagu ma olen ka maininud, olen politseisse avalduse sisse andnud, ja tunnistamas käinud. Niiet, pole mõtet öelda, et anna avaldus sisse vms...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.