Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ehitame koos ülesse serveri!

Soovitatud postitused

VIP

Üks päev kargas pähe niuke mõte, et võiks taastada oma kunagise public serveri mis kandis nime "NoName Public". Server saaks tavalised pluginad, AMXBANSi + VIP süsteemi (VIP süsteem ei keelaks kõigil kasutada AWP-d)

Palun ärge hakkake nüüd kohe halama, et public servereid on palju.. rahvas valib just selle serveri mis talle meeldib ning mängib seal.

 

Asja kallale...

 

Otsin paari inimest kes viitsiks tegeleda serveri püsti hoidmisega -

Server vajaks PEAADMINIT kes juhendaks ning abistaks hätta jäänuid ning hoiaks silma peal ka serveris toimuval, eemaldaks ebasobivad adminid/vipid minu nõusolekuga.

Server vajaks kindlasti ka mõnda üldkorrahoidjat, seega ka neid saab hiljem võtta serverisse.

 

Miks ma ise ei tegele? Küsimusele vastus on väga lihtne - Mul ei ole aega tegeleda kuna käin gümnaasiumis + tööl.

 

Mina maksaksin rendi kulu + mina saaksin endale adminite/vippide pealt teenitud tulu.

Kui peaadmin saab oma tööga korralikult hakkama, siis ei näe probleemi mõnikord ka väikese nö palga maksmisega aga seda alles siis kui server teenib tulu:)

 

 

Nüüd küsimus foorumi rahvale - kes oleks nõus? Võiks natuke oma eelnevatest kogemustest ka siinsamas rääkida, mainida mõne serveri nime ka jms. Hiljem valin välja ja saadan PM-i ja eks, siis paistab kas leian sobivad kandidaadid keda usaldaks oma serverit juhtima.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hehe, vanad eesti ajad, kui NoName, razer, p6lva veel tegelesid oma hiilguses ;)

 

Igatahes, soovin edu projektiga, loodetavasti leiad need müstilised olendid, keda tänapäeval väheks jäänud. Kui vaja siis pluginitega võin aidata ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hehe, vanad eesti ajad, kui NoName, razer, p6lva veel tegelesid oma hiilguses ;)

 

Igatahes, soovin edu projektiga, loodetavasti leiad need müstilised olendid, keda tänapäeval väheks jäänud. Kui vaja siis pluginitega võin aidata ;)

 

Tänud, Heitch :)

Üritan midagi normaalselt kokku keerata ja leida just selle kes oleks nö ideaalne peaadmin serverile :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma võin pakkuda veebi ruumi kui vaja :P (Tasuta)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Otsing jätkub. Kas on kedagi kes viitsiks tegeleda PUBLIC serveri üleval hoidmisega? Kui ikkagi seda isikut ei leia, siis pean vist kuidagi ise hakkama saama.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Enda poolt võin aidata lihtsa html disaini kokku mixida, kui soovi siis ka veebiruumi eraldi cpaneliga.

Edu :)

 

Tänud juba selle eest, et nii lahke abi poolest :)

Ma arvan, et hiljem läheks tarvis küll midagi, hetkel aga mõtlen kust saada paari vennikest kes hoiaks serverit üleval, kui ei leia siis arvatavasti tellin ikkagi serveri ja panen selle ise püsti. Ma arvan, et siit ma vist ikkagi ei leia kedagi..


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud juba selle eest, et nii lahke abi poolest :)

Ma arvan, et hiljem läheks tarvis küll midagi, hetkel aga mõtlen kust saada paari vennikest kes hoiaks serverit üleval, kui ei leia siis arvatavasti tellin ikkagi serveri ja panen selle ise püsti. Ma arvan, et siit ma vist ikkagi ei leia kedagi..

neost otsisid ka?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vahvlist Sa ei leia kedagi normaalselt tõesti, enamus siin kas omakasupüüdlikud või lihtsalt lollid. Vabandan, kui keegi tundis end puudutatuna..


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Oleksin hea meelega administraator ;) Mitte peaadmin, aga astmeke allpool, kuna 12's klass ei võimalda iga päev serveris olla. (aga kui see pole takistuseks, siis ei näe samuti probleemi)

Party 24/7 serverit hallanud, P6lva serveritest oli Kreedz minu hallata ja ülejäänutes olin administraator. Omal ajal 5-6 enda serverit ka olnud. Mingisugune ICE Public vms oli kunagi? Seal patseerisin ka free admin kohal ca aasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aiai, Karmo. :D

 

Ma oleks peaadmini / korrahoidja vms kohast loomulikult huvitatud.

Vanas DRis olingi pmst samal ametil, kuna olin siis free admin ning üks aktiivsemaid. Samamoodi ka pmst pubis. Hetkel Freetime & T6ru pubides admin (kogemuste jms tõttu, mitte ostetud.)

 

Igatahes, msnis räägib, kui sa ükskord sisse logid. :)

 

Cheers.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ei hakka eraldi tsiteerima.

@Kevin - Ma pole neost kedagi otsinud veel.

@Garrey - Jah... nii see kahjuks on.

@Blu - Oleksid kindel admin, olime koos P6lva.eu all. Mäletad? (m6mmi)

@Poppy - Saaksime admini asjas kindlasti kokkuleppele.

@doxboy - Mulle su idee meeldib, saadan sulle PMiga oma msni ja suhtleb edasi.. :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ma ei hakka eraldi tsiteerima.

@Kevin - Ma pole neost kedagi otsinud veel.

@Garrey - Jah... nii see kahjuks on.

@Blu - Oleksid kindel admin, olime koos P6lva.eu all. Mäletad? (m6mmi)

@Poppy - Saaksime admini asjas kindlasti kokkuleppele.

@doxboy - Mulle su idee meeldib, saadan sulle PMiga oma msni ja suhtleb edasi.. :)

 

m6mmi, MUIDUGI mäletan :D Kuidas ma ei saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aiai, Karmo. :D

 

Ma oleks peaadmini / korrahoidja vms kohast loomulikult huvitatud.

Vanas DRis olingi pmst samal ametil, kuna olin siis free admin ning üks aktiivsemaid. Samamoodi ka pmst pubis. Hetkel Freetime & T6ru pubides admin (kogemuste jms tõttu, mitte ostetud.)

 

Igatahes, msnis räägib, kui sa ükskord sisse logid. :)

 

Cheers.

Deeprage?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Räägiks steamis? - bradbd või msnis? [email:3qellkh3]info@brtt.eu[/email:3qellkh3].


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.