Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

HOIATAN : Pettur kasutaja satan366

Soovitatud postitused

Tuli uus scammimis üritus kasutaja satan366 poolt . Tänan kasutaja Awesome kes päästis mind sellest petturist.Nimelt üritas pettur ,et kannan tema kontole raha millega ta ostab RS kulda , kuid kasutaja Awesome tuli sellest mind teatama . Vabandan ka oma ebaviisaka sõnade pärast aga sellistele inimestele tuleb selline rage panna viimasel hetkel maha :@@ + isik esineb erinevate msn-de alt , [email:lx1ifpk3]rolts18@live.com[/email:lx1ifpk3] oli ka vms , Olen ise nõutu ja ei tea mida teha ning soovin talle negatiivse panna aga arvan ,et sealt tuleb vastu ka , mis rikuks mu reppi korralikult ..

 

20fu4iu.png

2dr6pnp.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oota kuidas mina süüdi olen et sina lisad mingeid jopskeid enda msn-i ja tahad mille osta ja hakkad üle saama=?

Minu meelest oled sina kahtlane proovisin sulle kasutajat müüa siis pidid mille ostma 3 euri eest millega sa muidugi hakkama ei saand !Ma ütlesin sulle et lisa [email:1jw02npe]odavgp@hotmail.com[/email:1jw02npe] Kuna olen talle mille müünud ja ostnud!

Ja sina kukud kohe sõimama et ma teen 3rd scammi palun lisa minu ja sinu vaheline txt ka!Palun model või adminil teema üle vaadata!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mina lisan ??!! , Tema lisas mind ... odavgp ütleski mulle,et see isik teeb 3rd scammi . Adminid palun kontrollige IP-d , kas see kasutaja on loginud erinevatest IP-dest sisse. Võimalik on ,et tegemist on account share ... , pärast hea sõbra kaela ajada ,et käis mu accis jne .. Ja mingit kasutajat ma pole 3 euri eest ostnud ... ja mingist odavgpst pole sõnagi juttu olnud , ILMSELGELT ON TEGEMIST KASUTAJA JAGAMISEGA ! Ta saatis mulle PM foorumist kasutaja satan366 alt !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palun lisa meie vaheline msn logi ja siis on näha kes valetab! ja mingit acc share pole kuna ma ostsin selle kasutaja siit foorumist ja nüüd proovisin sulle müüa kuradi lohh 14 aastane tatikas närvi ajad juba putsi !jah saatsin sulle pm kuna sa küsisid ja mingit kolmandat vana polegi !ja sina tra kas ma ütlesin lisa mingi lohh enda msn kes sind üle proovis lasta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Palun lisa meie vaheline msn logi ja siis on näha kes valetab! ja mingit acc share pole kuna ma ostsin selle kasutaja siit foorumist ja nüüd proovisin sulle müüa kuradi lohh 14 aastane tatikas närvi ajad juba putsi !jah saatsin sulle pm kuna sa küsisid ja mingit kolmandat vana polegi !ja sina tra kas ma ütlesin lisa mingi lohh enda msn kes sind üle proovis lasta?

 

Sorry aga see mida sa räägid on täielik debiilsus .. . Kõigepealt lõpeta see haukumine ja paukumine , teiseks olen ma 18 aastat vana ning sinu kõnekeele järgi oled sa tõesti 12a vana.Kolmandaks on sulle logi puust ja punaselt ette toodud . Sina logisid erinevate msnise alt sisse ( ronn18 , mehis18 ) ja üritasid ennast esindada võõrate nimede alt . NELJANDAKS : KAS SA SAAD OMERI ARU ,ET PM SAADETI SATAN366 KONTO ALT . SAA OMETI ÜLE ,ET OLED VAHELE JÄÄNUD .Adminid , soovin ,et isik saaks bannitud vahvli foorumist. Aitäh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw mul pole ühtegi teist msn välja arvatud [email:251m7ndd]saarnik999@hotmail.com[/email:251m7ndd] veel ja kle kuidas ma mingi scammer olen siin teemas ainult minu nimi , logid ega midagi ei kuulu mullegi ja ma ütlesin et lisa meie vaheline msn logid seal näha mida me räägime kahju et ma ise ei teinud pilte ! Ja ütle miks ma peaks mingi 3 euri scammima eile antsin enda lvl 113+8 maini ära gl sulle! kui ma viitsin hakkata mingi 3 euriga scammima ;)

 

---------- Post added 26-11-11 at 18:43 ----------

 

kas sa räkisid selle inimesega? [email:251m7ndd]mehh18@live.com[/email:251m7ndd]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Saad aru , mingi saarnik.. Msniga r22kinud ei ole.. . Sinu kasutaja alt saadeti PM , v6in pm pildi panna . Ma ei tea kas oled see pettur sina või sina ja sinu sinu company. ÕPI OMETI SELGEKS , MA EI OSTNUD MIDAGI 3 EURI EEST EGA MINGI M6tetuid runescape asju vms. teen sulle selgeks uuesti MA EI OSTNUD MIDAGI SAARNIK.. MSN ALT VAID OSTSID [email:1l8d23mp]MEHIS18@live.com[/email:1l8d23mp] dollareid kes saatis selle sama saarnik366 alt pmi et on foorumis tema , KAS SA SAID ARU??!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw sinule ma ei pea midagi tõestama!Ja räägi kuidas ma busted olen millega sellega et proovisin acci müüa ja ta tahtis saada pm saatsin ja nüüd nihverdas midagi kokku ja pole sinu teema siin rääkida nii et hakka heaga astuma!Ja see ka haige et mind süüdistatakse ainult pm -iga ja need msn logi pole minu ja tema vahelisest jutuski! ja ütle siis sina miks ta ei pane meie vahelist msn logi siia? kui sa nii tark vana oled siis vasta sellele küsimusele!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Irw sinule ma ei pea midagi tõestama!Ja räägi kuidas ma busted olen millega sellega et proovisin acci müüa ja ta tahtis saada pm saatsin ja nüüd nihverdas midagi kokku ja pole sinu teema siin rääkida nii et hakka heaga astuma!Ja see ka haige et mind süüdistatakse ainult pm -iga ja need msn logi pole minu ja tema vahelisest jutuski! ja ütle siis sina miks ta ei pane meie vahelist msn logi siia? kui sa nii tark vana oled siis vasta sellele küsimusele!

 

Mul EI Ole lihtsalt sõnu enam . Oled viimast asja küsinud juba neljas kord JA MA VASTAN JUBA SAMUTI SULLE NELJANDAT KORDA. KAS SA OLED DEBIILIK VÕI? Busted oled sa sellega ,et logid sisse msnis 2 msniga korraga , erinevad nimed ja üritad teha 3rd scammi . Alguses jahud sa ,et pole saatmid midagi jne , nyyd juba tunnistad ise ennast süüdi . Teema mõte on hoiatada inimesi sinusuguste debiilikute eest ,kes üritavad pääseda oma enda pasa seest.Hetkel pole kodus , muidu lisaks awesome poolt lisatud proofi ka siia , eks homme lisan ka selle ja siis on fucked up shit ,sa muudad ennast koos enda komentaaridega täielikuks narriks siin,ilusat õhtut .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.