Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatan greifer valvur

Soovitatud postitused

Sul on absoluutselt 6igus! Loodan et seda teemat loetakse! Olen temaga kokku puutunud ja tal oli mingi 100 häkki peal (op forcer , lendamine ect) ja teate mis? Ta ütles süüdistuste peale "ma olen trikimees" niikaua kuni ma tal n2o t2is s6imasin ja kysisin et kust op forceri sai. Hoidke sellest tatist heaga eemale ja bännige juba ette ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käis ka minu serveris. Lendas ringi ja killis jne. Logis mu kasutajasse ka sisse ja toppis banne k6igile, ei tea miks xauth ei olnud välja loginud. Toppisin jaili ja siis hakkas nuruma et lase välja et ma enam ei tee :D Lõpuks tuli välja et ta mingi 8 aastane tatt, sai ipban.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline CreepyCraft

samuti minu serveris. mingi alguses oli korralik ja siis järsku hakkas griefima, proovis teistekasutajatega sisse logida et kuna adminitel oli creative siis kui sai lava kätte ja siis mapi muutus. noojha siis panin ban ja rollback, siis kokuaeg consoles oli krijas et mingi tyyp kellel on ip ban proovib sisse tulla aga nick erinev kokuaeg :D samuti sMOG ja BlackOut griefisid ku serveris lavaga suht palju

 

---------- Post added 29-11-11 at 09:32 ----------

 

Käis ka minu serveris. Lendas ringi ja killis jne. Logis mu kasutajasse ka sisse ja toppis banne k6igile, ei tea miks xauth ei olnud välja loginud. Toppisin jaili ja siis hakkas nuruma et lase välja et ma enam ei tee :D Lõpuks tuli välja et ta mingi 8 aastane tatt, sai ipban.

täpselt sama teema mu serveris, xauth ei logind minu typilt välja kui tema tuli sisse aga kui ise reconnecti teet siis logib kyl välja, ainuke asi mis xauthil on et kui sa saad mingi errori v6i minecraft crashib ilma et ise disconnectid siis ta logib alles 30 sekkuntipärast ise välja. niikaua ta on sees

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline CreepyCraft

valvuri ip on mu server log failis selline -> 90.191.95.182

otse log failist -> [iNFO] Valvur [/90.191.95.182:52607]

 

hojatan ka siis et minu serveris nad olid kasutajaga m0zilla mingid suured sõprad, ja paistis normaalne tyyp olevalt, ja siis järsku kui server oli tyhi tuli tema minu nickiga sisse tegi ennast adminiks bannis k6ik muud ja oani creative, algul ma seda ei teadnud alles siis kui ta hakkas banne panema ja griefime, niiet jh algul maube tuntub normaalne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.