Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Andro123 * JAKOBI ANDRO * toreinimene12345@hotmail.com

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Õige msn tal: [email:yl223njp]astrocombuters@hotmail.com[/email:yl223njp]

Ostsin ka steami , aga eks näha ole kas läinud millalgi või mitte ;) Täpselt sama kasutajanimega.

 

---------- Post added 21-11-11 at 23:06 ----------

 

f7y92.jpg Üritas vist tagasi tõmmata ;) aga sain temaga email vahetatud kohe alguses:P

 

Ban sellele Andro123 ega ma steami ega raha tagasi ei saa selles suht kindel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

surm5 sa mingi tajur we. pane ikka õige kasutajanimi ka,sulle ma müüsin kasutaja soxpoiss21 ja bigdealile soxpoiss,niiet et ära tule lampi ajama et mina võtsin tagasi vms. tegin sinuga täpselt samad asjad nagu bigdealiga,et andsin selle koodi vaata emaili jaoks ja sisselogimiseks ja ma ei saa kontot tagasi võtta kui need asjad muudetud.kui ma tahaks parroli vahetada tuleks ju teie emaili peale kiri.mõelge enne kui hakkate süüdistama.minu õige msn [email:36jv5f21]astrocombuters@hotmail.com[/email:36jv5f21]. jah tõesti oli kunagi,aga selles olid viirused sees,saatsid teistele neid imelikke kirju,kuna olin kunagi avanud selle linig mis mulle saadeti,mis ma ei või uut msni teha kui ei kasuta vana we? see on laimamine.

 

---------- Post added 22-11-11 at 00:36 ----------

 

ja pealegi sa panid tehingu positiivse surm5 kui meil olid asjad üle antud ja tehtud mis sa siis räägid siin jama,üritad raudselt mult veel steami välja peeta kuna mul veel neid 2 tükki jah,müüsid kallimalt maha kui mult said 2euriga ja nüüd üritad välja petta?

 

---------- Post added 22-11-11 at 00:38 ----------

 

üritasin tagasi tõmmata.surm5 sa vist ei tea steamidest midagi? kui sa paned kasutaja valesti ja proovisid selle kasutajanimega forgotten passwordi teha siis see saadabki talle emailile selle kirja,kuna temale ma müüsin soxpoiss.sulle soxpoiss21.mõtle enne kui süüdistad

 

---------- Post added 22-11-11 at 00:55 ----------

 

kui sina surm5 panid kasutajaks soxpoiss nagu pildil ja forgotten password siis lööbki talle emailile kirja.sa vist ei tea stemist midagi. ja ma ei saaks sult kuidagi scammida sult surm,sest selle soxpoiss müües küsi bigdealilt kui ei usu,mis oli email märgitud? [email:36jv5f21]andro1212@hot.ee[/email:36jv5f21] oli,see minu email,aga kui ma oleks sult hääkinud selle kasutaja oleks ju sinu email olnud,ja sinu emaili saaks ainult maha võtta sinu emaili kaudu,sealt peab kinnitama koodiga.süüdisttakse niisama,raudselt tahad välja petta mult steame veel.ostsid mult 2 euriga,mõõsid raudslet maha ja nüüd tahad endale uut.laimaja selline

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sa oled mingi idioot? Üleeile sain Soxpoiss nimega sisse ja nüüd tuled ütlema et nimi oli hoopis soxpoiss21, Facepalm.jpg...Mingi hakkan niisama võõra inimene käest küsima infot sinu kohta ja mis login nimega steami sa talle müüsid?? Msni sai julge tulla....Skypes olid päev otsa, ei julgenud midagi öelda vaikus... Ja kus on forgotten password??? Ainult steam login fking m***...

 

Algul yeh panin positiivse tehingu....aga järgmine päev oli steam lännu....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas sa oled ise idioot we.ma ei saaks sult tagasi võtta seda steami kui sinu email seal,kle mõtle loogiliselt,sa vist ei tea steamidest midagi.JA KUI SINA PANID SOXPOISS nimega forgotten password siis lööbki temale emaili peale sest soxpoiss on bigdeali oma,sinul oli soxpoiss21,ja müüsin sulle soxpoiss21,krt sa tuled siia väljapressima

 

---------- Post added 22-11-11 at 12:48 ----------

 

ja ma olin õhtul eile tükk aega msnis,ja skypes pole üldse käinud,mis pean seals inu pärast olema we.olin eile igatahes pikalt õhtul msnis ja rääkisin bigdealiga ka veel,ja ta sai ka aru et sa väljapressija. ja see niisama süüdistamise eest sa saad ka karistada,kui mitte siin,siis ametivõimudelt ikka.võtan peagi ühendust sinuga tel teel surm5

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

l0l...Ma ostsin sinukäest steami õhtul alles siis läksin minema mai jõudnud isegi emaili ära vahetada hommikuks oli steam lännu..

 

---------- Post added 22-11-11 at 12:34 ----------

 

väljapressija. ja see niisama süüdistamise eest sa saad ka karistada,kui mitte siin,siis ametivõimudelt ikka.võtan peagi ühendust sinuga tel teel surm5

 

Vennike mul on rohkem proofi kui sul niiet arvad ma kardan v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

azdador ma arvan et sa oled rohkem laps..ja mulle ei meeldi väljapressijad nagu surm5,ja vaatame kuidas see si laheneb,tema valetamise tagajärjel,selle asjaga tegelevad muud isikud juba

 

---------- Post added 22-11-11 at 14:51 ----------

 

ja surm5 sa oled asjaga suht vahel ikka küll,näita tõestusi,et ma olen sult scamminud,asi ongi selles et ma pole,ja sul pole tõestusi,igaüks võib teha pilti sellest et näe ma ei saa sellesse steami sisse.tõsiasi on see et ma müüsin sulle ja sa hkkad nüüd veel välja petma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teen Steami reporti jääte mõlemast kontost ilma. Siis saate rahu lõpuks,

 

@andro: Politsei ei paku sulle süüdistuste vastu kaitset. Mine arene, loe raamatut vms. sest ilmselgelt pole su kirjakeel veel arenenud.

 

Ilmselgelt oled laps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teen Steami reporti jääte mõlemast kontost ilma. Siis saate rahu lõpuks,

 

@andro: Politsei ei paku sulle süüdistuste vastu kaitset. Mine arene, loe raamatut vms. sest ilmselgelt pole su kirjakeel veel arenenud.

 

Ilmselgelt oled laps.

 

BigDeal jääb siis steamist ilma, müüs steami juba talle...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teen Steami reporti jääte mõlemast kontost ilma. Siis saate rahu lõpuks,

 

@andro: Politsei ei paku sulle süüdistuste vastu kaitset. Mine arene, loe raamatut vms. sest ilmselgelt pole su kirjakeel veel arenenud.

 

Ilmselgelt oled laps.

 

Ärge nüüd warni pange, aga..

 

Riigiteatajas oli mingisuguses paragrahvis kirjas, et isikut ei tohi ennem süüdi mõista ja karistada, ennem kui on seda kohus teinud. Võibolla oli veidi teistmoodi, aga mõte sama. Ja iga paragrahvi rikkumine peaks olema karistatav.

Antud hetkel peaks tegelikult surm5 tõestama, et talle müüdi soxpoiss, mitte soxpoiss21.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ärge nüüd warni pange, aga..

 

Riigiteatajas oli mingisuguses paragrahvis kirjas, et isikut ei tohi ennem süüdi mõista ja karistada, ennem kui on seda kohus teinud. Võibolla oli veidi teistmoodi, aga mõte sama. Ja iga paragrahvi rikkumine peaks olema karistatav.

Antud hetkel peaks tegelikult surm5 tõestama, et talle müüdi soxpoiss, mitte soxpoiss21.

 

Einoh ma tegin selle scam teema for fun ju et lihtsalt lõbus oleks 2 euri pärast.... Ja hakkasin niisama teise inimese käest infot küsima mis nimega steami ta ostis ja millal..sitax funn ju!!! LAS TEMA TÕESTAB ET TA MÜÜS MULLE STEAMI NIMEGA SOXPOISS21!!! Või et kas ma ültse sain steami kätte ahh???

 

E/ see junn ei julge isegi enam MSN'i tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kle surm5.ma pean tõestama et sa said steami kätte? Kle mõtle loogiliselt,kui sa ei oleks steami kätte saanud,ei oleks sa pannud ka positiivset tehingut,nii et ära tule siin ajam.võtsid ise ennast praegu vahele.ja mis sa arvad et ma pean sinu pärast msnis istuma koguaeg,ma nagu käin eriala ka õppimas.Ja kasutajal loom on õigus,ma tean ka neid paragrahve,kuna õpin sisekaitseakadeemias,ja minge vaadake mis erialad seal on.Ja teadmiseks teile,ma olen 21 aastane.ma ei teadnudki et 21 on laps

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kle surm5.ma pean tõestama et sa said steami kätte? Kle mõtle loogiliselt,kui sa ei oleks steami kätte saanud,ei oleks sa pannud ka positiivset tehingut,nii et ära tule siin ajam.võtsid ise ennast praegu vahele.ja mis sa arvad et ma pean sinu pärast msnis istuma koguaeg,ma nagu käin eriala ka õppimas.Ja kasutajal loom on õigus,ma tean ka neid paragrahve,kuna õpin sisekaitseakadeemias,ja minge vaadake mis erialad seal on.Ja teadmiseks teile,ma olen 21 aastane.ma ei teadnudki et 21 on laps

 

no palun tõesta et ma sain steami nimega soxpoiss21

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja sul on vaja tõendeid surm5,nagu igal asjal on vaja tõendeid süüdistamiseks,muidu on see valesüüdistus.Ja mina müüsin sulle steami ja sina tahad välja petta.ma vaatan et see siin nii lihtne,mingi suvakas hakkab süüdistama ilma tõenditeta ja siis kõik usuvad.nagu normaalne

 

---------- Post added 22-11-11 at 17:38 ----------

 

sina pead tõestama,sina oled süüdistaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ülekanne 2 euri on tõestus? see on tõestus et ostsid mult.aga sa pead tõestama,et mina lasin sult steami üle.nagu sa selle teema siia tegid.nii et sul pole tõestust,sest sa süüdistad niisama.see on valesüüdistus muideks tead seda

 

No mina iseendalt steami üle ei lasknud.Valetad et steami user oli soxpoiss21....arvad ma võtsin niisama peast selle soxpoissi useri v??? Piisab sellest et mul ülekande pic..

 

Müüja vastutab sellest tead midagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

muidugi sa tead soxpoiss kui mul oli kirjas et müüa 2 steam kasutajat veel. ja siis sa küsisid et mis kasutajanimed ja ütlesin soxpoiss21 ja soxpoiss.idioot nh.raudselt müüsid kellelegi maha ja nüüd tahad välja pressida.mina sinu õnge ei lähe.

 

Igatahes sina tegid selle teema,leia tõestus,sest sina oled süüdistaja,enne ma sinuga ei räägi enam kui sul tõestused olemas,aga ma kindel,et sul ei ole midagi näidata,sest süüdistad niisama mind.Ja btw ülekanne on tõestus et ostsid mult,mitte et mina lasin üle.nii et nägemist ja tule tõenditega jutule.Aga sa ei tule nagunii kuna tegid mulle valesüüdistuse ja nagunii saad karistada ka selle eest.Kena päeva jätku!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

siis sa küsisid et mis kasutajanimed ja ütlesin soxpoiss21 ja soxpoiss oli ka nii v? no ma küsin ka proof???

 

Tra sa oled ikka hale vennike...21 ja elad veel ema juures.No muidugi tobi raha oli vaja ju..muide tobi pakk on kallim kui 2 euri =)

 

Müüja vastutab alati,selleks oled sina niiet mina ei põe hetkel midagi.

 

"Julged teha, julge ka tunnistada"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.