Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatan!

Soovitatud postitused

Hoiatan siis scammeri eest vahvel.net kasutaja Traksid eest. Tahtis osta mult RS kulda,aga mida ma ei saanud,oli raha.Näitas mulle niiöelda maksekorraldust et ülekanne tehtud aga minuni raha ei jõdnud,isegi pilt mul väljavõttest olemas,et ülekannet pole ta mulle teinud.Siis vabandas ta et pank võib-olla jamab ja et võib-olla tuleb hiljem,aga helistasin kontrolliks panka,sealt öeldi et SEB-st SEB-sse tuleb iga kell,igas kohas raha üle paari minutiga.Aga mina seda raha tema käest küll ei saanud.Siis ütlesin et saada panka kiri et mis ei ole makset üle kantud siis ta jäi vait ja ütles et oli eemal ja muutis teemat.Ütlesin veel ka et näita oma väljavõtet,tegin isegi enda ekraanist pilti kuidas sinna minna,aga ütles et ei oska,aga maksekorraldust küll oskas.Ja kui ütlesin,et teatan vahvel.net modedele,siis ütles et raha tuli kontole tagasi,et kohe kannab üle,siiamaani kannab,ei ole ikkagi midagi tulnud.Ja pealegi esineb postituses teise nime all kui seal niiöelda maksekorralduses

 

Siin siis pildid sellest niiöelda teostatud maksekorraldusest ja minu väljavõttest:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.