Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lahendatud.

Soovitatud postitused

kuradi tattnina scammis mind 32 euri lubas dungi teha msn oli tal mingi mehis vms!

 

Esiteks pole mina tattnina ja ma ei tea millest sa räägid?

Kujutan ette et jälle mingi 3rd person scamm, mis on juba küllaltki populaarseks saanud minu aadressil.

 

Tänu Awesomele, kes mind veidikene valgustas, sain aru, et antud juhul on tegemist vist selle tehinguga ja selle inimesega:

1.png

2.png

3.png

 

Petturi msni aadress on [email:3kuknbvb]mehh18@live.com[/email:3kuknbvb]

Kannatanu Siim Lepik, kelle arvelt minule raha kanti, suhtles siis ilmselt [email:3kuknbvb]mehh18@live.com[/email:3kuknbvb]-ga ja pidas teda minuks.. Sorry, aga pole minu süü ja mina ei ole kohustatud mingit summat sinule tagastama ja ise 32€ kahjumisse jääma. Pead ise hoolikam olema enda rahadega. Ei tasu kohe "vupsti" suvalisele kontole raha kanda. Sa ei saa ilmselt teha muud, kui võtta sellest intsidendist õppust.

 

NB! Inimesed, kui te teete kellegiga tehingut, siis laske endale saata PM ja mis veel parem, vaadke foorumis natukene ringi. Minu ostu/müügi teemades on välja toodud minu msni aadress, milleks on [email:3kuknbvb]Rstehingud@hotmail.com[/email:3kuknbvb]

Andke andeks, aga pole minu süü kui saate üle "nö" minu fakeritelt.

 

Aitäh!


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ühesõnaga täna jõuab asi niikaugele et avaldus politseisse.Võtsin isegi töölt vabaks sellepärast!

 

Jõudu ja jaksu sulle selle politseiga jamamisel, ma arvan, et see võib neil ikka päris pikaks venida kui sul just mõni tuttav sinisärk ei ole. Loodan, et saad siiski raha tagasi ja scammerid näevad, et isegi 3rd person scam ei tooda enam. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samas ei tea neid pettureid, mõtlevad igasuguseid asju välja, äkki mõtlevad 4th person scam ka kunagi?

Fakt on see et ment peab selle jama lahti harutama kuidagi

Aga alati kui mingi asi on uus siis mentidel on raskem toda skeemi lahti harutada ja see võtab ka järelikult kauem aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Politseis ei vii asi kuhugile..

Kunagises CHfz 3rd person scammis kutsuti ka mind menti tunnistama ja sinna paika see asi jäigi. Minu teada ei saanud chfz mingit karistust..

Fakt on see, et siis oli täpselt sama geiss, aga lihtsalt 9€, mitte 32€ väärtuses ja kaotajaks jäi ikkagi minu teada Chill, kes ei saanudki oma raha lõpuks tagasi..

Kardan, et selle asjaga läheks sama moodi, sest anna andeks, aga mind ei kavatse ka siin miinustesse jääda;)

RSGP mulle tagasi = raha sulle tagasi. Vsjo.


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.