Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Invision Roleplay . Midagi enamat , kui tavaline rollimängu server .

Soovitatud postitused

Banner2.png

Välja on tulnud uus & hea rollimängu server " Invision Roleplay " . See on sellepoolest hea , et siin on sõbralikud Administraatorid & Moderaatorid . Siin on sul võimalik luua üles väga hea ja töökas roll . Siin on hea mapping , ning GM . Kõik mis varem oli maha kopeeritud , on nüüd üle tehtud , enda asjadega . Invision Roleplay Adminstratiiv ootab teid kõiki mängima !

 

TÖÖKOHAD

Autovaras .

Automehaanik .

Tänavapuhastaja .

Prügikoristaja .

Politsei

Päästeamet

Nurga Talu

Los Santos Meedia .

Taksopark

 

Serveri Andmed .

Serveri IP : 84.50.110.198:7781

Serveri koduleht : http://www.invision-rp.eu

Serveri Omanik : Stapa - Siim .

Serveri Map : Los Santos .

UCP on olemas ning töötab !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda serverit saab väljendada ainult ühe lausega: Täiesti pask! Mingi lähen sinna, hakkavad sitta rääkima et julgestuspolitsei kapo aga ma üritasin selgeks teha et ta kaitseb riigi tähtsaid tegelasi, ka tõend sellest. Siis kickivad mind serverist reason ''ole vait'' ja siis panid serveri lukku et ma ei saaks sisse minna. Kergem mind siis juba bannida pole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. Autojuht ei võrdi julgeoleku politseiga. Julgeoleku politsei pole ka kapo. Eksisin. Julgeoleku politsei on need kes eskordivad tähtsaid tegelasi. Näiteks politsei kolonn riigitegelase auto ees jne.

2. Server läks lukku kuna hakkasime GM'i täiendama.

3. Ära tule siia halvustama ega halama kui midagi ei mõista.

 

---------- Post added 22-11-11 at 18:34 ----------

 

Paluks eemaldada see teema!!! Server uue nimega jne. Pole vajalik see hetkel!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On tore laimata?? Taheti reRP'd . Sa sõidad minema. Ütled et mul UCP RP test tehtud. Keda see huvitab üldse??? Serveris pead RP'ma ning kui keegi tahab reRP'd siis sa pead ka seda tegema!!!. Niiet lõpetage see kuradi laimamine ära juba, kui te ise ei mõika midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.