Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Joosep Oja

Soovitatud postitused

Lisaksin siia inimese nimega Joosep Oja.

Pärit siis Jõgeva kandist.

 

Tegelane kantis siis minu paypal kaudu raha ringi (ostis odavalt dollareid ja müüs kallimalt). Kuni aga paypal hakkas nõudma informatsiooni minu kontol toimuva kohta. Kuna kantimine käis kiirelt läks ühe tehinguga asi võpsikusse ja minu konto jäi 106€-ga miinusesse. Selkohal loobus Joosep asjast, otsustas ilmselt, et paneb mulle msnis bloki ja probleem lahendatud. Saatsin talle SMSi et kuidas olukord on ja tema vastas: "Mina seda summat maksma ei hakka." Mingiaeg msnis mainis, et miks mina umbes 15 aastelt poisikeselt raha nõuan.

 

Siinkohal siis kallis Joosep kui seda lugema satud:

Tere tulemast täiskasvanud inimeste maailma! Kui julged teha asju, julge ka vastutada. Ootan sinult endiselt seda summat, et oma paypal korda saada.

 

302970_262790183755005_100000720755759_891857_1578907228_n.jpg

Kes sealtkandi mees või ise Joosepit teab siis edastage see post palun talle ka.

 

Tel nr: 5524809

msn: [email:3da0qhrg]joosep911@hotmail.com[/email:3da0qhrg]

Sünnikuupäev 31/03/1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.