Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mees14 / vahvelmill@hotmail.com

Soovitatud postitused

VIP

Tervist , mu sõber ostis siis selliselt isikult kasutaja . Pidi raha maksma 5€ kaupa . Esimese ülekande tegi kohe , teine tuli natuke hiljem ja kolmas siis kui tema andmed peal kasutajal . Kasutajal andmed peal ja kõik korras , sõbral veel see 5€ maksmatta kuna hetkel tal polnd seda summat . Omanik tõmbab lampi lihtsalt acci tagasi . Proovis recoverida nende andmetega mis ta andis(umbes 5-8 korda ) koguaeg denied , seda oli arvata, et ta valed andmed andis . Küsis msnist : et mis toimub, miks kasutaja recovered ? väitis et raha maksmatta ja ütles et nüüd pead 7€ maksma,sõber ütles et okei kui raha saab maksab ära, acc seni tema käes . Täna tahtis sõber siis talle seda 7€ maksta ja ütles et nüüd pead juba 10€ maksma . Tra mille eest ? Ütles et 7€ või mitte midagi, tema jäi ikka 10€ juurde .

(kahjuks pole msni logi algusest peale , sõber on kogematta ära kustutand )

 

2hf3v2w.png

11c6yqs.png

 

Pmst sai 10€ üle , tegi tal statse ja sai oma 50-60m pangast tagasi 26m .(Väitis et pangast noob stuff jne ..robin oli ka ära aihtunud ...)

 

Statsid alguses : 111013004339.png

 

Nüüd : 11t4owg.png


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tänks lvlite eest

 

kas see on minu mure et omanikul raha ei olnud?? tema ütles et maksab kui kui andmed on peal aga seda raha ei tulnud..

lampi tõmbasin acci tagasi?? kui nüüd natuke mõelda siis ma tõmbasin acci tagasi kuna raha polnud üle ja ei näinud mõtet kasutajat tema käes hoida, sp et see võrdub ju scammiga..

väitsin et raha maksmata? raha oligi maksmata

7 eur selle eest, et sa viivitasid ja raiskasid mu aega, vaata ma ise ei mängio enam, sisi on jube tüütu tegeleda rsiga,mingeid kasutaja andmeid otsida ja sebida igaltpoolt,mul pole neid kõiki asju ühes kohas ja see võttis mult midagi tund aega

 

 

11hfcav.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
tänks lvlite eest

 

kas see on minu mure et omanikul raha ei olnud?? tema ütles et maksab kui kui andmed on peal aga seda raha ei tulnud..

lampi tõmbasin acci tagasi?? kui nüüd natuke mõelda siis ma tõmbasin acci tagasi kuna raha polnud üle ja ei näinud mõtet kasutajat tema käes hoida, sp et see võrdub ju scammiga..

väitsin et raha maksmata? raha oligi maksmata

7 eur selle eest, et sa viivitasid ja raiskasid mu aega, vaata ma ise ei mängio enam, sisi on jube tüütu tegeleda rsiga,mingeid kasutaja andmeid otsida ja sebida igaltpoolt,mul pole neid kõiki asju ühes kohas ja see võttis mult midagi tund aega

 

 

11hfcav.jpg

 

Maksa 11€ tagasi siis ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma vb saan valesti aru aga minuarust on see kes nö scammi sai ise hoopis scammer või siis on lihsalt mingi debiilik ja ei pea kokkulepetest kinni. See on sinu mure kui sa hakkad acci treenima kui see pole veel täielikult sinu omagi. Ja kui andmed valed olid oled jällegi ise loll, et üle ei kontrollinud kohe kui acci detailid teada said. Niiet GG ja ära tule siin midagi hädaldama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma vb saan valesti aru aga minuarust on see kes nö scammi sai ise hoopis scammer või siis on lihsalt mingi debiilik ja ei pea kokkulepetest kinni. See on sinu mure kui sa hakkad acci treenima kui see pole veel täielikult sinu omagi. Ja kui andmed valed olid oled jällegi ise loll, et üle ei kontrollinud kohe kui acci detailid teada said. Niiet GG ja ära tule siin midagi hädaldama.

 

Müüja sai scammi sellega et tal treeniti tasuta statse , sai memberiks ja 11€ , nojah siis pole midagi teha . Ja ta väitis, et kui andmed andis. et need on õiged ja tal ei tule salakad meelde ...


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mees14, sa võtsid ikkagi hoiatamata kasutaja tagasi. Kui ta ei pea kokkulepetest kinni, siis sul on kindlasti õigus tehing tühistada kasutaja tagasivõtmise teel, kuid nüüd pead sel juhul maksma tagasi selle 11€. Sul on aega tänase päeva jooksul see tagasi maksta, muidu tuleb ban.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mees14, sa võtsid ikkagi hoiatamata kasutaja tagasi. Kui ta ei pea kokkulepetest kinni, siis sul on kindlasti õigus tehing tühistada kasutaja tagasivõtmise teel, kuid nüüd pead sel juhul maksma tagasi selle 11€. Sul on aega tänase päeva jooksul see tagasi maksta, muidu tuleb ban.

 

mul ei ole seda raha talle tagasi enam maksta

hoitamata? ta lasi juba niigi 2-3 päeva kokkulepitud ajast üle, see peaks juba piisav hoiatus olema et kasutaja võetakse tagasi kui ta samamoodi jätkab ja ei maksa ära raha(võlga) kasutaja eest.ta oleks pidanud seda ise teadma ja kokkulepest kinni pidama

ja kui tehing on poolik ehk siis kasutaja ost on poolik,on kasutaja veel minu oma ,temal oli osa maksest sooritamata järelikult on kasutaja veel endiselt minu nii kaua kui kogu raha on minu pangakonto peale laekunud

ja andmed olid õiged muideks,ise panin sama infoga,aga kasutaja on ka siin samas arvutis tehtud, kui see midagi loeb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mul ei ole seda raha talle tagasi enam maksta

hoitamata? ta lasi juba niigi 2-3 päeva kokkulepitud ajast üle, see peaks juba piisav hoiatus olema et kasutaja võetakse tagasi kui ta samamoodi jätkab ja ei maksa ära raha(võlga) kasutaja eest.ta oleks pidanud seda ise teadma ja kokkulepest kinni pidama

ja kui tehing on poolik ehk siis kasutaja ost on poolik,on kasutaja veel minu oma ,temal oli osa maksest sooritamata järelikult on kasutaja veel endiselt minu nii kaua kui kogu raha on minu pangakonto peale laekunud

ja andmed olid õiged muideks,ise panin sama infoga,aga kasutaja on ka siin samas arvutis tehtud, kui see midagi loeb

 

Sa ei suutnud isegi kõiki asju tagasi anda pangast ...


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No mida sa siis loodad? Põhimõtteliselt sa mängisid omavoliliselt kellegi teise acci peal, see pole tema mure kui sa seda treenisid ja raha kogusid.

 

Tõmba nahhui siit, see ei puutu sinusse.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
No mida sa siis loodad? Põhimõtteliselt sa mängisid omavoliliselt kellegi teise acci peal, see pole tema mure kui sa seda treenisid ja raha kogusid.

 

Üle poole raha oli makstud , sõber tahtis eile talle viimast osa ära maksta, aga ta keeldus sellest . Lihtsalt jätab itemid endale v? Kuule cmon .

 

//Mingi pepuvend oled sellel "Mees14"l w? Põhimõtteliselt pole sinuga see asi nagu üldse põhimõtteliselt seotud ja põhimõtteliselt võid oma jutuga putsi minna, kuna jutt oli neil siiski, et kui tema andmed peal, siis teine osa. Okei tõesti 2päeva lasi kokkulepitud ajast üle, aga andmed olid valed ja tema kasutajat tagasi ei saanud, seega tähendab see seda, et tüüp lasi ta ikkagi üle selle kohapealt. Omavolist on ka sul päris hea arusaam.

Seega mine otsi omale uus teema kus "tarka" panna


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõik itemid andsin tagasi ja ma keeldusin sellest algsest summast mis oli kokkulepitud sest ma hakkasin mõtlema et see polnud väärt seda keppi mis ma tegin.mul oli sel ajal muudki teha ja minu antud andmed olid õiged, ju ta siis susserdas seal midagi..

oleks sa oma sõnast kinni pidan ja raha õigel ajal üle kandud oleks sa praegu oma kasutajaga mängind ja kõik oleks korras olnud

 

see asi on sama palju seotud lilscorpiga nagu sinul imelik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kõik itemid andsin tagasi ja ma keeldusin sellest algsest summast mis oli kokkulepitud sest ma hakkasin mõtlema et see polnud väärt seda keppi mis ma tegin.mul oli sel ajal muudki teha ja minu antud andmed olid õiged, ju ta siis susserdas seal midagi..

oleks sa oma sõnast kinni pidan ja raha õigel ajal üle kandud oleks sa praegu oma kasutajaga mängind ja kõik oleks korras olnud

 

see asi on sama palju seotud lilscorpiga nagu sinul imelik

 

Tore teada siis . Igastahes ootame 11€ .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No sellest ma räägingi, et alati tuleb andmed üle kontrollida mitte lootma jääda, et need on õiged + need salakad ei loe mitte midagi, need lähevad nkn recoverimise teel maha.
Salakad ei lähe enam maha.

+ netitehingute puhul on max 50% ettemaksu kuni kaup täielikult kätte saadakse. Kui siin väga huiata tahate inimesi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Miks sa nüüd vihane oled? Ja ma ei näe ka mismoodi see üldse sinusse puutuks, keegi pole sind scamminudki ja sa üritad siin mingi isa maailmaprandaja olla lmao , gtfo ja tõmba kao minema

Irw ise ka aru saad mida sa ajad? Kui sa aru ei saa, siis praegu räägib sinuga see isik kes ei saanud scammi, ehk siis selle kasutaja omanik, aga jah, sa oled ikka vist väga kukkunud, kui sa ei saa aru, "mismoodi" see puudutaks seda isikut, kes üle sai. Kui sa pead seda mitte scammimiseks, et tüüp arendab 2kuud kasutajat ja siis jääb 11€'st ilma siis no ma ei tea, peab ikka olema väga suure rahakotiga, et 11€st oleks pohhui. Praegu on asi põhimõttes ja põhimõte on see, et ta arendas, ei pidanud küll kokkuleppest kinni, kuid siiski on petta saanud.

Ja ma ei ürita olla mingi isa või maailmaparandaja, kui siis ainult selle kohapealt, et sa võiks ennem lühendite tähendused ära õppida, kui tuled seletama. Arvutis komakasutuse oskus ei teeks ka paha.

kthxbye

 

Salakad ei lähe enam maha.

+ netitehingute puhul on max 50% ettemaksu kuni kaup täielikult kätte saadakse. Kui siin väga huiata tahate inimesi.

Siiski tuleks kokkulepetest kinni pidada. Kõik on ainult läbirääkimise küsimus ja üksteisest arusaamine, kuidas, mida ja kuna.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
aga kelle süü see on et kokkuleppest kinni ei pidanud?kas see on minu süü et ta mulle raha ei maksnud?põhimõtteliselt sain mina ju esimesena üle

ja peaks mainima,et 2 kuud see kasutaja nüüd kll tema käes ei olnud..

 

Kuidas sa üle said , kui ta tahtis sulle maksta , aga sa hakkas huiama oma 7€ ja siis juba 10€ .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.