Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Unistused/Tuleviku plaanid.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mind huvitaks, et mis teil plaanis?

Kuhu loodate jõuda? Kas jääda Eestisse, kolida välismaale, kus õpinguid jätkata?

 

Jagage plaane, inspireerige teisi ja leidke ise mõtteid juurde.

 

 

Ise väga detailselt oma tuleviku plaane ei avalda, aga lühikokku võtte sellegi poolest...

 

Töötan seni Eestis kuni 18. Kui 18 lähen välismaale tööle, elukoht, söök, töö jne on peretuttavate poolt. Töötan aasta ja lähen elama välismaale. Mitte sinna kuhu tööle, vaid kuhugi kolmandasse kohta. Loomulikult ma tean täpselt kuhu, kuidas ja millal, aga jätsin need mainimata.

 

E: 7.november 2014: Plaanid on endiselt samad, aga mul pole õrnaaimugi kuhu lähen. Kooli lõpetan ära tho.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm.. kindlasti lõpetada gümnaasium ja pääseda sisse ülikooli.. Tahaks väga saada kuhugi välismaale näiteks Oxford vms. Arstiteaduskonda oleks plaan saada ja täpsemalt kirurgia. :)

Ja siis tsirka ~20 aasta pärast olla edukas kirurg.

Sellisena oleks mu perfekt elu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal on plaan lõpetada kool, siis minna Soome, Sveitši , Saksamaale, Inglismaale tööle, töötada seal aasta ( Kindlasti mitte rohkem ) , ning siis kui vajalik summa on koos ~10 000€, loomulikult töö kõrvalt õpin ja uurin üht-teist Juurast, mis mind tõsiselt huvitab. Ning kui raha koos, siis plaanin minna USA-sse elama, ja loomulikult sinna ka ülikooli, kas siis kusagile eliit ülikooli ( Harvard, Princeton, Yale´i ) või kui sinna sisse ei saa, kuna tõesti USA eliit ülikoolidesse, on sisse saamine 1% 100-le, kui saan sisse, siis õpin 24/7, et see ülikool lõpetada, ja pärast 3 aastat õppimist olen Juura paberitega advokaat :)

See oleks mu tõeline unistus, eks igaüks võib unistada :)

Ma ei kavatsegi Eestisse jääda, kuna Pension on eestis 2-3 korda madalam kui USA-s, ning palgad samamoodi, kuid toiduained 2 kohati 3 korda odavamad.

Kuid samuti ka kuritegevus on USA-s 10 - 20 korda suurem kui terve Eesti peale kokku, mis paneb selle variandi üle tõsiselt mõtlema.

Aga jamh, peamiselt need kes Eestisse jäävad elama on kas ::

* Rikkurid.

* Pole raha, et kusagile mujale elama minna.

* Jäävad elulõpuni ootama, et saada palgatõusu, kuid surevad ikka miinimum palgaga.

* Patrioodid, kes usuvad Eestisse ja sellesse ühiskonda ja Eesti Majandusse / Maksusüsteemi / Haridussüsteemi.

Inimesed, kes praegu irnuvad, et hahaha hale pask vend, läheb Eestist minema, et mingit paremat elu saada, no loomulikult ma lähen minema, kuid seda kõik annab võrrelda.

Kui ma elaksin Eestis oleksin nagu Prügikoll võrreldes USA, Sveitši, Lichensteini ja Saksamaa-ga, kuid Eestisse saad sa iga kell tagasi tulla.

Mõelge ise natukene Eestis elab 1.34... Mlj elaniku,millest ainult 900 000 on eestlased, 300 000 on venelased, ülejäänud mingist teisest rahvusest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1) Niikaua merchida, kuniks auto käes.

2) Kutsekas ära lõpetada

3) Soome või Rootsi tööle.

4) Enda maja või korter osta.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Aga jamh, peamiselt need kes Eestisse jäävad elama on kas ::

* Rikkurid.

* Pole raha, et kusagile mujale elama minna.

* Jäävad elulõpuni ootama, et saada palgatõusu, kuid surevad ikka miinimum palgaga.

* Patrioodid, kes usuvad Eestisse ja sellesse ühiskonda ja Eesti Majandusse / Maksusüsteemi / Haridussüsteemi.

 

Tegelikult ei ole päris nii, et rikkad, vaesed ja nõrgad jäävad Eestisse. Eestisse jäävad eelkõige need kes on oma eluga rahul. Eesti ei ole elamis kõlbmatu, et ilmtingimata peab siit ära põgenema. Eestis annab tegelikult väga hästi head elu elada. Minu puhul on hetkel see, et ma olen puhas rändaja. Ma ei püsi ühekoha peal. Ma võtsin endale suure eesmärgi, aastate pikkuse. Kui ma olen sellega lõpetanud, siis tekib uus küsimus... Mis edasi? Aga see feeling, kui oled oma unistuse täide viinud, on kindlasti väga võimas.

 

Aga korralik siht sul, edu soovid teostamisel. Olen 99% kindel, et ma saan hakkama oma unistusega. 1% ei ole kindel, sest mine tea kui minuga õnnetus peaks juhtuma.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga see feeling, kui oled oma unistuse täide viinud, on kindlasti väga võimas.

 

Aga korralik siht sul, edu soovid teostamisel. Olen 99% kindel, et ma saan hakkama oma unistusega. 1% ei ole kindel, sest mine tea kui minuga õnnetus peaks juhtuma.

 

Tõesti on, mõtle oled juba 30 - 40 teed huvi pärast vahvel.net lahti ja vaatad, ja muigates loed seda postitust mis oled kirjutanud, ning mõtled, et kui kaugele sa jõudnud oled.

 

To WTH : Kas sa nagu rändad riikides ringi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Algul kõigest kahte. Ühes töötan endale elamis raha, teises õpin edasi ning elan. Plaanin igal pool ringi rännata ja siis naasta tagasi sinna, kus õpisin ja elasin(ehk siis teises riigis, aga mitte Eestisse kindlasti). Mingil põhjusel ma ei soovi avaldada neid riike kuhu plaan jõuda, aga nii palju võin öelda, et Eestisse tulen tagasi ainult külastamiseks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütle mida tahad, aga minul puuduvad unistused. Plaan on hetkel Keskeri haridus kätte saada, siis autotehnikut õppida puhta teadmiste saamiseks ja siis eks vaatab, mis edasi saab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel lõpetada gümnaasium, Inglise keele eksam teha viiele ning edasi õpin kuskil Eestis aasta(?) inglise keelt juurde ja siis välismaale tööle midagi tegema. Eks näib, mis saab.

Unistus? I wanna be a billionaire, so freakin' bad.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Hetkel lõpetada gümnaasium, Inglise keele eksam teha viiele ning edasi õpin kuskil Eestis aasta(?) inglise keelt juurde ja siis välismaale tööle midagi tegema. Eks näib, mis saab.

Unistus? I wanna be a billionaire, so freakin' bad.

 

Kes siis millionäär olla ei tahaks. Terve elu lebotada, why not. :D

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loodan USA's jennifer anistoni nussida.

 

Sööd ka sellise suuga?

 

3595-i-dont-want-to-live-on-this-planet-anymore.jpg

 

--------------------------------

 

Tahaks restaureerimise eriala omandada ja edasi kuskile välismaale paremat elu otsima minna, aga eks seda välismaale mineku asja on veel aega plaanida paar aastakest :)

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on kaks unistust.

 

Esimene on "Hea skillerile" memede kasutamise ära õpetada.

 

Teine on põhikooli lõpetada, saada sisse treffnerisse ning siis Tartu ülikooli. Vahepeal muidugi vaatab, mis ala tahaks õppida. Hetkel olen mõelnud majandust või siis juurat, aga eks vaatab tulevikus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks RSis Dung 80 saada. Praeguseks kõik. Üks päev korraga.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks töngi ära lõpetada ja kuskile heasse firmasse tööle saada ning oma elu peale.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esialgu tahaksin lõpetada ära gümnaasiumi, pole veel kaugemale mõelnud (võib olla ehk ülikooli, mine sa tea) =).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.